Ninja Forms - en to nl_NL translation catalogue (671 entries)

en: Cheatin&#8217; huh?
nl_NL: Valsspelen, hé?

en: Fields marked with an %s*%s are required
nl_NL: Velden die gemarkeerd zijn met een %s*%s zijn verplichte velden

en: Please ensure all required fields are completed.
nl_NL: Wees er zeker van dat alle verplichte velden zijn ingevuld.

en: This is a required field
nl_NL: Dit is een verplicht veld

en: Please answer the anti-spam question correctly.
nl_NL: Beantwoord deze anti-spam vraag correct.

en: Please leave the spam field blank.
nl_NL: Laat alstublieft het spam veld leeg.

en: Please wait to submit the form.
nl_NL: Even wachten voordat het formulier verzend.

en: You cannot submit the form without Javascript enabled.
nl_NL: Je kunt geen formulier versturen wanneer Javascript is uitgeschakeld.

en: Please enter a valid email address.
nl_NL: Voer a.u.b. een geldig email adres in.

en: Processing
nl_NL: Bezig te verwerken

en: The passwords provided do not match.
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: From Name
nl_NL: Van Naam

en: Name or fields
nl_NL: Naam of velden

en: Email will appear to be from this name.
nl_NL: E-mail zal lijken te zijn van deze naam.

en: From Address
nl_NL: Van Adres

en: One email address or field
nl_NL: Eén email adres of veld

en: Email will appear to be from this email address.
nl_NL: E-mail zal te lijken zijn van dit e-mailadres.

en: To
nl_NL: Naar

en: Email addresses or search for a field
nl_NL: Email adressen of zoek naar een veld

en: Who should this email be sent to?
nl_NL: Naar wie zal deze email verzonden worden?

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject Text or search for a field
nl_NL: Onderwerp Tekst of zoek voor een veld

en: This will be the subject of the email.
nl_NL: Dit zal het onderwerp worden van de email.

en: Email Message
nl_NL: E-mailbericht

en: Attachments
nl_NL: Bijlagen

en: Submission CSV
nl_NL: Bijlage CSV

en: Advanced Settings
nl_NL: Geavanceerd Instellingen

en: Format
nl_NL: Formaat

en: Plain Text
nl_NL: Platte Tekst

en: Reply To
nl_NL: Reageren naar

en: Redirect
nl_NL: Nazenden

en: Success Message
nl_NL: Succes Bericht

en: Before Form
nl_NL: Voordat Formulier

en: After Form
nl_NL: Nadat Formulier

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Message
nl_NL: Bericht

en: duplicate
nl_NL: dupliceer

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceer

en: Name
nl_NL: Naam

en: Date Updated
nl_NL: Datum Geüpdatet

en: - View All Types
nl_NL: - Bekijk Alle Types

en: Email & Actions
nl_NL: Email en Acties

en: Add New
nl_NL: Voeg Nieuw Toe

en: New Action
nl_NL: Nieuwe Actie

en: Edit Action
nl_NL: Bewerk Actie

en: Back To List
nl_NL: Terug Naar Lijst

en: Action Name
nl_NL: Actie Naam

en: Action Updated
nl_NL: Actie Bijgewerkt

en: Select a field or type to search
nl_NL: Selecteer veld of type om te zoeken

en: Insert Field
nl_NL: Importeer Veld

en: Insert All Fields
nl_NL: Importeer Alle Velden

en: Please select a form to view submissions
nl_NL: Selecteer een formulier om de inzendingen te bekijken

en: No Submissions Found
nl_NL: Geen Inzendingen Gevonden

en: Submissions
nl_NL: Inzendingen

en: Submission
nl_NL: Inzendingen

en: Add New Submission
nl_NL: Toevoeg Nieuwe Inzending

en: Edit Submission
nl_NL: Bewerk Inzending

en: New Submission
nl_NL: Nieuwe Inzending

en: View Submission
nl_NL: Bekijk Inzending

en: Search Submissions
nl_NL: Zoek Inzendingen

en: No Submissions Found In The Trash
nl_NL: Geen Inzendingen Gevonden In De Prullenbak.

en: Date
nl_NL: Datum

en: Edit this item
nl_NL: Bewerk dit item

en: Export this item
nl_NL: Exporteer dit item

en: Export
nl_NL: Exporteer

en: Move this item to the Trash
nl_NL: Verplaats deze item naar de prullenbak.

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Restore this item from the Trash
nl_NL: Dit item herstellen vanuit de prullenbak

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: Delete this item permanently
nl_NL: Dit item permanent verwijderen

en: Delete Permanently
nl_NL: Permanent verwijderen

en: Unpublished
nl_NL: Niet gepubliceerd

en: %s ago
nl_NL: %s geleden

en: Submitted
nl_NL: Verzonden

en: Select a form
nl_NL: Selecteer een formulier

en: Begin Date
nl_NL: Begin Datum

en: End Date
nl_NL: Eind Datum

en: %s submission updated.
nl_NL: %s inzendingen geüpdatet.

en: %s submission not updated, somebody is editing it.
nl_NL: %s inzending is geüpdatet, iemand is het aan het bewerken.

en: %s submission permanently deleted.
nl_NL: %s inzendingen permanent verwijderd

en: %s submission moved to the Trash.
nl_NL: %s inzendingen zijn verplaatst naar de prullenbak.

en: %s submission restored from the Trash.
nl_NL: %s inzendingen hersteld vanuit de prullenbak.

en: updated
nl_NL: bijgewerkt

en: Download All Submissions
nl_NL: Download alle inzendingen

en: Back to list
nl_NL: Terug naar lijst

en: User Submitted Values
nl_NL: Gebruiker Ingevoerde Waardes

en: Submission Stats
nl_NL: Inzendingen Statistieken

en: Field
nl_NL: Veld

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Submitted on
nl_NL: Verzonden op

en: Modified on
nl_NL: Bijgewerkt op

en: Submitted By
nl_NL: Verzonden Door

en: Date Submitted
nl_NL: Datum Verzonden

en: Ninja Forms cannot be network activated. Please visit each site's dashboard to activate the plugin.
nl_NL: Ninja Forms kan niet via netwerk worden geactiveerd, Bezoek voor elke site het dashboard om de plugin te activeren.

en: You will find this included with your purchase email.
nl_NL: U vind dit bijgevoegd in je aankoop email.

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Could not activate license. Please verify your license key
nl_NL: Activering van licentie niet gelukt. Controleer je licentie sleutel.

en: Deactivate License
nl_NL: Deactiveren Licentie

en: User Submitted Values:
nl_NL: Gebruiker Ingevoerde Waarde:

en: Thank you for filling out this form.
nl_NL: Bedankt voor het invullen van dit formulier.

en: Standard Fields
nl_NL: Standaard Velden

en: Layout Elements
nl_NL: Lay-out Elementen

en: Post Creation
nl_NL: Bericht Creatie

en: Please rate %sNinja Forms%s %s on %sWordPress.org%s to help us keep this plugin free.  Thank you from the WP Ninjas team!
nl_NL: Gelieve beoordeel %sNinja Forms%s %s op %sWordPress.org%s om te helpen dat deze plugin gratis blijft.  Alvast bedankt van de WP Ninjas team!

en: Display Title
nl_NL: Venster titel

en: None
nl_NL: Niets

en: Forms
nl_NL: Formulieren

en: All Forms
nl_NL: Alle Formulieren

en: Ninja Forms Upgrades
nl_NL: Ninja Forms Toevoegingen.

en: Upgrades
nl_NL: Toevoegingen

en: Import/Export
nl_NL: Importeren/Exporteren

en: Import / Export
nl_NL: Importeren / Exporteren

en: Ninja Form Settings
nl_NL: Ninja Form Instellingen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: System Status
nl_NL: Systeem Status

en: Ninja Form Extensions
nl_NL: Ninja Form Uitbreidingen

en: Extend
nl_NL: Verlengen

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: character(s) left
nl_NL: karakter(s) over

en: Do not show these terms
nl_NL: Laat deze termen niet zien

en: Save Options
nl_NL: Instellingen Opslaan

en: Preview Form
nl_NL: Voorbeeld Formulier

en: Edit Menu Item
nl_NL: Bewerk menu item

en: Select All
nl_NL: Selecteer alles

en: Append A Ninja Form
nl_NL: Voeg een Ninja formulier toe

en: What would you like to name this favorite?
nl_NL: Welke naam moet deze favoriet hebben?

en: You must supply a name for this favorite.
nl_NL: Je moet een naam invoeren voor deze favoriet.

en: Really deactivate all licenses?
nl_NL: Weet je het zeker om alle licenties te deactiveren?

en: Edit Form
nl_NL: Bewerk Formulier

en: Saved
nl_NL: Opgeslagen

en: Saving...
nl_NL: Opslaan...

en: Remove this field? It will be removed even if you do not save.
nl_NL: Verwijder dit veld? Het zal worden verwijderd, ondanks je het niet opslaat.

en: View Submissions
nl_NL: Bekijk Inzendingen

en: Ninja Forms Processing
nl_NL: Ninja Forms Verwerking

en: Ninja Forms - Processing
nl_NL: Ninja Forms -Verwerking

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: No Action Specified...
nl_NL: Geen Actie Opgegeven...

en: The process has started, please be patient. This could take several minutes. You will be automatically redirected when the process is finished.
nl_NL: Het proces is begonnen, wees geduldig. Dit kan enige minuten duren. Je zult automatisch gedirigeerd worden, wanneer het proces is geëindigd.

en: Welcome to Ninja Forms %s
nl_NL: Welkom bij Ninja Forms %s

en: Thank you for updating! Ninja Forms %s makes form building easier than ever before!
nl_NL: Bedankt voor het updaten! Ninja Forms %s maakt het bouwen van formulieren makkelijker dat te voren!

en: Welcome to Ninja Forms
nl_NL: Welkom bij Ninja Forms

en: Getting started with Ninja Forms
nl_NL: Aan de slag met Ninja Forms

en: The people who build Ninja Forms
nl_NL: De mensen die Ninja Forms hebben gebouwd

en: What's New
nl_NL: Wat is Nieuw

en: Getting Started
nl_NL: Aan de Slag

en: Version %s
nl_NL: Versie %s

en: A simplified and more powerful form building experience.
nl_NL: Een simpel en krachtiger formulier bouw ervaring.

en: New Builder Tab
nl_NL: Nieuw Bouw Tab

en: When creating and editing forms, go directly to the section that matters most.
nl_NL: Wanneer je een formulier creëert of bewerkt, ga direct naar de sectie dat het belangrijkste is.

en: Better Organized Field Settings
nl_NL: Beter Georganiseerde Veld Instellingen

en: The most common settings are shown immediately, while other, non-essential, settings are tucked away inside expandable sections.
nl_NL: De meest voorkomede instellingen is direct te zien, terwijl andere, niet essentiële instellingen, worden weggestopt in uitvouwbare secties.

en: Improved clarity
nl_NL: Verbeterde helderheid

en: Along with the "Build Your Form" tab, we've removed "Notifications" in favor of "Emails & Actions." This is a much clearer indication of what can be done on this tab.
nl_NL: Samen met de "Build Your Form" tab, hebben we verwijderd "Notifications" ten gunste van "Emails & Actions." . Dit is duidelijker indicatie wat kan gedaan worden in deze tab.

en: Remove all Ninja Forms data
nl_NL: Verwijder alle Ninja Forms data

en: We've added the option to remove all Ninja Forms data (submissions, forms, fields, options) when you delete the plugin. We call it the nuclear option.
nl_NL: We hebben een optie geplaatst om alle Ninja Forms data te verwijderen (inzendingen, velden, opties), wanneer je deze plugin verwijderd, Wij noemen het de nucleair optie.

en: Better license management
nl_NL: Betere licentie management

en: Deactivate Ninja Forms extension licenses individually or as a group from the settings tab.
nl_NL: Uitschakeling van Ninja Forms uitbreiding licenties, kan individueel of als een groep, vanuit de instellingen tab.

en: More to come
nl_NL: Komt nog meer

en: The interface updates in this version lay the groundwork for some great improvements in the future. Version 3.0 will build on these changes to make Ninja Forms an even more stable, powerful, and user-friendly form builder.
nl_NL: De interface updates in deze versie, ligt het grondwerk voor een aantal grote verbeteringen in de toekomst. Versie 3.0 zal gebouwd op deze veranderingen, om Ninja Forms nog meer een stabiele, krachtige, gebruiksvriendelijke formulier bouwer te zijn.

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Take a look at our in-depth Ninja Forms documentation below.
nl_NL: Neem een kijkje op onze diepgaande Ninja Forms documentatie hieronder.

en: Ninja Forms Documentation
nl_NL: Ninja Forms Documentatie

en: Get Support
nl_NL: Krijg Ondersteuning

en: Return to Ninja Forms
nl_NL: Terug naar Ninja Forms

en: View the Full Changelog
nl_NL: Bekijk de complete Changelog

en: Full Changelog
nl_NL: Complete Changelog

en: Go to Ninja Forms
nl_NL: Ga naar Ninja Forms

en: Use the tips below to get started using Ninja Forms. You will be up and running in no time!
nl_NL: Gebruik deze tips hieronder om te starten met gebruik van Ninja Forms. Je hebt in een korte tijd een werkend formulier gebouwd.

en: All About Forms
nl_NL: Alles Over Formulieren

en: The Forms menu is your access point for all things Ninja Forms. We've already created your first %scontact form%s so that you have an example. You can also create your own by clicking %sAdd New%s.
nl_NL: De Forms menu is uw toegangspunt voor alle Ninja Forms items, We hebben alvast je eerst %scontact form%s zodat je voorbeeld hebt. Je kunt alsnog je eigen creëren door te klikken op %sAdd New%s.

en: Build Your Form
nl_NL: Bouw Je Formulier

en: This is where you'll build your form by adding fields and dragging them into the order you want them to appear. Each field will have an assortment of options such as label, label position, and placeholder.
nl_NL: Dit is de plek, waar het formulier gebouwd wordt door het toevoegen van velden en het verslepen van de velden in de volgorde die je wilt. Elk veld heeft een assortiment van opties, zoals label, labelpositie en plaatshouder.

en: Emails & Actions
nl_NL: E-mails en Acties

en: If you would like for your form to notify you via email when a user clicks submit, you can set those up on this tab. You can create an unlimited number of emails, including emails sent to the user who filled out the form.
nl_NL: Als je wilt dat per email geïnformeerd wordt, wanneer een gebruiker een formulier verzend, kun je dit opzetten in deze tab. Je kunt onbeperkt aantal e-mails creëren, inclusief e-mails die naar de gebruiker van ingevulde formulier worden verzonden.

en: This tab hold general form settings, such as title and submission method, as well as display settings like hiding a form when it is successfully completed.
nl_NL: In deze tab staan algemene formulier instellingen, zoals titel en inzending methode, evenals scherm instellingen, bijvoorbeeld het formulier verbergen wanneer het succesvol is verstuurd.

en: Displaying Your Form
nl_NL: Toon je Formulier

en: Append to Page
nl_NL: Toevoegen aan pagina

en: Under Basic Form Behavior in the Form Settings you can easily select a page that you would like the form automatically appended to the end of that page's content. A similiar option is avaiable in every content edit screen in its sidebar.
nl_NL: Onder Basis Formulier Gedragingen in de Formulier Instellingen, kun je gemakkelijk een pagina selecteren waar automatisch het formulier onderaan de pagina wordt geplaatst. Een vergelijkbaar optie is beschikbaar in elke inhoud bewerkscherm in zijn zijbalk.

en: Shortcode
nl_NL: Korte code

en: Place %s in any area that accepts shortcodes to display your form anywhere you like. Even in the middle of your page or posts content.
nl_NL: Plaats %s in elk gebied dat shortcodes accepteert om jouw formulier te vertonen waar je maar wilt. Zelfs in het midden van je pagina of bericht.

en: Ninja Forms provides a widget that you can place in any widgetized area of your site and select exactly which form you would like displayed in that space.
nl_NL: Ninja Forms biedt een widget die je kunt plaatsen in elk widget zijbalk gebied van uw site en selecteer welk formulier u wilt weergegeven in die ruimte.

en: Template Function
nl_NL: Sjabloon Functie

en: Ninja Forms also comes with a simple template function that can be placed directly into a php template file. %s
nl_NL: Ninja Forms komt ook met een eenvoudige template functie die direct in een php template bestand kan worden geplaatst. %s

en: Need Help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: Growing Documentation
nl_NL: Groeiende Documentatie

en: Documentation is available covering everything from %sTroubleshooting%s to our %sDeveloper API%s. New Documents are always being added.
nl_NL: Documentatie beschikbaar die alles van %sTroubleshooting%s tot %sDeveloper API%s. Nieuwe documenten worden altijd toegevoegd.

en: Best Support in the Business
nl_NL: Beste Ondersteuning in dit werk

en: We do all we can to provide every Ninja Forms user with the best support possible. If you encounter a problem or have a question, %splease contact us%s.
nl_NL: We doen alles wat we kunnen om elke NInja Forms gebruiker de beste ondersteuning te geven als mogelijk. Als je een probleem tegenkomt of als je een vraag hebt, %splease contact us%s.

en: Thank you for updating to the latest version! Ninja Forms %s is primed to make your experience managing submissions an enjoyable one!
nl_NL: Bedankt voor het bijwerken naar de laatste versie! Ninja Forms %s is voorbereid om uw ervaring met het beheer van inzendingen aangenaam te maken!

en: Ninja Forms is created by a worldwide team of developers who aim to provide the #1 WordPress community form creation plugin.
nl_NL: Ninja Forms wordt gecreëerd door een wereldwijd team van ontwikkelaars die tot doel hebben, te worden de # 1 WordPress gemeenschap formulier creatie plugin.

en: No valid changelog was found.
nl_NL: Geen geldige Changelog is gevonden.

en: View %s
nl_NL: Toon %s

en: Disable Browser Autocomplete
nl_NL: Uitschakelen Browser Autocompleet

en: %sChecked%s Calculation Value
nl_NL: %sChecked%s Berekende Waarde

en: This is the value that will be used if %sChecked%s.
nl_NL: Dit is de waarde die wordt gebruikt als %sChecked%s.

en: %sUnchecked%s Calculation Value
nl_NL: %sUnchecked%s Berekende Waarde

en: This is the value that will be used if %sUnchecked%s.
nl_NL: Dit is de waarde die wordt gebruikt als %sUnchecked%s.

en: Include in the auto-total? (If enabled)
nl_NL: Opnemen in de auto-totaal? (Indien ingeschakeld)

en: Custom CSS Classes
nl_NL: Aangepaste CSS Klasses

en: Before Everything
nl_NL: Voordat Alles

en: Before Label
nl_NL: Voordat Label

en: After Label
nl_NL: Nadat Label

en: After Everything
nl_NL: Nadat Alles

en: If "desc text" is enabled, there will be a question mark %s placed next to the input field. Hovering over this question mark will show the desc text.
nl_NL: Als de "desc text" is geactiveerd, dan zal een vraagteken %s  naast het in te voeren veld worden geplaatst. Wanneer men de muis over de vraagteken gaat, dan zal de beschrijvende tekst worden vertoond

en: Add Description
nl_NL: Toevoeg Beschrijving

en: Description Position
nl_NL: Beschrijving Positie

en: Description Content
nl_NL: Beschrijving Inhoud

en: If "help text" is enabled, there will be a question mark %s placed next to the input field. Hovering over this question mark will show the help text.
nl_NL: Als "help tekst" is ingeschakeld, wordt er een vraagteken %s naast het invoerveld geplaatst. Zweven over dit vraagteken zal de helptekst weer te geven.

en: Show Help Text
nl_NL: Zie Help Tekst

en: Help Text
nl_NL: Help Tekst

en: If you leave the box empty, no limit will be used
nl_NL: Als je dit box leeg laat, is er geen limiet

en: Limit input to this number
nl_NL: Limiteer invoer tot dit nummer

en: of
nl_NL: van

en: Characters
nl_NL: Karakters

en: Words
nl_NL: Woorden

en: Text to appear after character/word counter
nl_NL: De tekst die verschijnt achter karakter/woord teller

en: Left of Element
nl_NL: Links van het veld

en: Above Element
nl_NL: Boven van het veld

en: Below Element
nl_NL: Beneden van het veld

en: Right of Element
nl_NL: Rechts van het veld

en: Inside Element
nl_NL: Binnen het veld

en: Label Position
nl_NL: Label Positie

en: Field ID
nl_NL: Veld ID

en: Restriction Settings
nl_NL: Beperkende Instellingen

en: Calculation Settings
nl_NL: Rekenen Instellingen

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Populate this with the taxonomy
nl_NL: Bevolk dit met de taxonomie

en: - None
nl_NL: - Niets

en: Placeholder
nl_NL: Plaatshouder

en: Required
nl_NL: Benodigd

en: Save Field Settings
nl_NL: Bewaar veld instellingen

en: Sort as numeric
nl_NL: Sorteer als nummeriek

en: If this box is checked, this column in the submissions table will sort by number.
nl_NL: Als dit vakje is aangevinkt, zal deze kolom in de inzendingen tabel gesorteerd worden op nummer.

en: Admin Label
nl_NL: Administrator Label

en: This is the label used when viewing/editing/exporting submissions.
nl_NL: Dit is de label die gebruikt wordt het vertonen van tonen/bewerken/exporteren inzendingen

en: Billing
nl_NL: Berekenen

en: Shipping
nl_NL: Verzenden

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: User Info Field Group
nl_NL: Gebruikers Info Veld Groep

en: Custom Field Group
nl_NL: Aangepaste Veld Groep

en: Please include this information when requesting support:
nl_NL: Gelieve deze informatie invoegen bij het aanvragen van ondersteuning:

en: Get System Report
nl_NL: Verkrijg Systeem Rapport

en: Environment
nl_NL: Omgeving

en: Ninja Forms Version
nl_NL: Ninja Forms Versie

en: WP Version
nl_NL: WP Versie

en: WP Multisite Enabled
nl_NL: WP Multisite ingeschakeld

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: PHP Version
nl_NL: PHP versie

en: MySQL Version
nl_NL: MySQL Versie

en: PHP Locale
nl_NL: PHP Lokaal

en: WP Memory Limit
nl_NL: WP Geheugen Limiet

en: WP Debug Mode
nl_NL: WP Debug Modus

en: WP Language
nl_NL: WP Taal

en: Default
nl_NL: Standaard

en: WP Max Upload Size
nl_NL: WP Max Upload Grootte

en: PHP Post Max Size
nl_NL: PHP Max Bericht Grootte

en: PHP Time Limit
nl_NL: PHP Tijd Limiet

en: SUHOSIN Installed
nl_NL: SUHOSIN geïnstalleerd

en: Default Timezone
nl_NL: Standaard Tijdzone

en: Default timezone is %s - it should be UTC
nl_NL: Default timezone is %s - het zou moeten zijn UTC

en: Default timezone is %s
nl_NL: Standaard Tijdzone is %s

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
nl_NL: De server heeft fsockopen en cURL ingeschakeld.

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
nl_NL: De server heeft fsockopen ingeschakeld, cURL  is uitgeschakeld.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
nl_NL: De server heeft fsockopen ingeschakeld, cURL is uitgeschakeld.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
nl_NL: Uw server heeft niet fsockopen of cURL ingeschakeld - PayPal IPN en andere scripts die communiceren met andere servers zullen niet werken. Neem contact op met uw hosting provider.

en: Your server has the SOAP Client class enabled.
nl_NL: Uw server heeft de SOAP Client klasse ingeschakeld.

en: Your server does not have the %sSOAP Client%s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
nl_NL: Uw server heeft niet de %sSOAP Client%s klasse ingeschakeld - enkele gateway plug-ins die SOAP gebruiken werken mogelijk niet zoals verwacht.

en: WP Remote Post
nl_NL: WP Afstand Bericht

en: wp_remote_post() was successful - PayPal IPN is working.
nl_NL: wp_remote_post() was succesvol - PayPal IPN werkt.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider. Error:
nl_NL: wp_remote_post() gefaald. PayPal IPN werkt mogelijk niet op uw server. Neem contact op met uw provider. Fout:

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN may not work with your server.
nl_NL: wp_remote_post() gefaald. PayPal IPN werkt mogelijk niet op uw server.

en: Installed Plugins
nl_NL: Geïnstalleerde Plugins

en: Visit plugin homepage
nl_NL: Bezoek plugin homepage

en: by
nl_NL: door

en: version
nl_NL: Versie

en: Give your form a title. This is how you'll find the form later.
nl_NL: Geef je formulier een titel. Dit is hoe je formulier later kunt vinden.

en: You have not added a submit button to your form.
nl_NL: Je hebt geen verzend knop toegevoegd aan je formulier.

en: Input Mask
nl_NL: Invoer Sjabloon

en: Any character you place in the "custom mask" box that is not in the list below will be automatically entered for the user as they type and will not be removeable
nl_NL: Elke karakter die je plaatst in de "aangepast sjabloon"box, dat niet in de onderliggende lijst zit, wordt automatisch toegevoegd als de gebruiker deze typt en kan niet worden verwijderd

en: These are the predefined masking characters
nl_NL: Dit zijn de voorgedefinieerde sjabloon tekens

en: a - Represents an alpha character (A-Z,a-z) - Only allows letters to be entered
nl_NL: a - Reprensenteerd een alpha karakter (A-z, a-z) - Alleen letters zijn toegestaan

en: 9 - Represents a numeric character (0-9) - Only allows numbers to be entered
nl_NL: 9 - Representeerd een nummeriek karakter (0-9) - Alleen nummers zijn toegestaan

en: * - Represents an alphanumeric character (A-Z,a-z,0-9) - This allows both numbers and letters to be entered
nl_NL: * - Representeerd een alphanummeriek karakter (A-Z,a-z,0-9) - Hier mogen nummers en letters worden ingevoerd.

en: So, if you wanted to create a mask for an American Social Security Number, you would type 999-99-9999 into the box
nl_NL: Dus, als je een sjabloon voor een Amerikaans Sociaal Nummer wilt voer dan 999-99-9999 in het veld

en: The 9s would represent any number, and the -s would be automatically added
nl_NL: De 9s reprensenteerd elk nummer, en de -s wordt automatisch toegevoegd

en: This would prevent the user from putting in anything other than numbers
nl_NL: Zo wordt voorkomen dat een gebruiker niets anders kan invullen dan alleen nummers

en: You can also combine these for specific applications
nl_NL: Je kunt deze ook altijd combineren, voor specifieke aplicaties

en: For instance, if you had a product key that was in the form of A4B51.989.B.43C, you could mask it with: a9a99.999.a.99a, which would force all the a's to be letters and the 9s to be numbers
nl_NL: Bijvoorbeeld, als u een productcode had, die in de vorm was van A4B51.989.B.43C , kun je dit type sjabloon gebruiken: a9a99.999.a.99a , dit dwingt gebruikers om alle a's in letters en de 9s zijn dan alleen nummers

en: Defined Fields
nl_NL: Gedefinieerde Velden

en: Favorite Fields
nl_NL: Favorieten Velden

en: Payment Fields
nl_NL: Betaling Velden

en: Template Fields
nl_NL: Sjabloon Velden

en: User Information
nl_NL: Gebruikers Informatie

en: All
nl_NL: Alles

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulkacties

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Forms Per Page
nl_NL: Formulieren Per Pagina

en: Go
nl_NL: Gaan

en: Go to the first page
nl_NL: Ga naar de eerste pagina

en: Go to the previous page
nl_NL: Ga naar de vorige pagina

en: Current page
nl_NL: Huidige Pagina

en: Go to the next page
nl_NL: Ga naar de volgende pagina

en: Go to the last page
nl_NL: Ga naar de laatste pagina

en: Form Title
nl_NL: Formuliertitel

en: Delete this form
nl_NL: Verwijder dit formulier

en: Duplicate Form
nl_NL: Dupliceer Formulier

en: Forms Deleted
nl_NL: Formulieren Verwijderd

en: Form Deleted
nl_NL: Formulier Verwijderd

en: Form Preview
nl_NL: Formulier Voorbeeld

en: Display
nl_NL: Weergave

en: Display Form Title
nl_NL: Venster Formulier Titel

en: Add form to this page
nl_NL: Voeg formulier toe aan deze pagina

en: Submit via AJAX (without page reload)?
nl_NL: Verzend via AJAX (zonder herladen pagina)?

en: Clear successfully completed form?
nl_NL: Maak succesvol verstuurde formulier leeg?

en: If this box is checked, Ninja Forms will clear the form values after it has been successfully submitted.
nl_NL: Als dit vakje is aangevinkt, zal Ninja Formulieren het formulier te wissen nadat deze is verzonden.

en: Hide successfully completed form?
nl_NL: Verberg succesvol ingevulde formulier?

en: If this box is checked, Ninja Forms will hide the form after it has been successfully submitted.
nl_NL: Als dit vakje is aangevinkt, zal Ninja Formulieren het formulier verbergen nadat het is verzonden.

en: Restrictions
nl_NL: Beperkingen

en: Require user to be logged in to view form?
nl_NL: Verreist gebruiker om ingelogd te zijn om dit formulier te zien.

en: Not Logged-In Message
nl_NL: Niet Ingelogd Bericht

en: Message shown to users if the "logged in" checkbox above is checked and they are not logged-in.
nl_NL: Bericht weergegeven aan gebruikers als de "logged in" checkbox hierboven is aangevinkt en ze zijn niet ingelogd.

en: Limit Submissions
nl_NL: Limiteer Inzendingen

en: Select the number of submissions that this form will accept. Leave empty for no limit.
nl_NL: Selecteer het aantal inzendingen dat dit formulier accepteert. Laat leeg voor geen limiet.

en: Limit Reached Message
nl_NL: Limiet Bereikt Bericht

en: Please enter a message that you want displayed when this form has reached its submission limit and will not accept new submissions.
nl_NL: Gelieve een bericht dat u wilt weergeven wanneer dit formulier zijn inzendingen limiet heeft bereikt en zal geen nieuwe inzendingen meer accepteren.

en: Form Settings Saved
nl_NL: Formulier Instellingen Opgeslagen

en: Basic Settings
nl_NL: Basis Instellingen

en: Ninja Forms basic help goes here.
nl_NL: Ninja Forms basis help komt hier.

en: Extend Ninja Forms
nl_NL: Uitbreidingen Ninja Forms

en: Documentation coming soon.
nl_NL: Documentatie komt binnenkort

en: Active
nl_NL: Aktief

en: Installed
nl_NL: Geïnstaleerd

en: Learn More
nl_NL: Leer Meer

en: Backup / Restore
nl_NL: Backup / Herstel

en: Restore Ninja Forms
nl_NL: Herstel Ninja Forms

en: Data restored successfully!
nl_NL: Data succesvol hersteld

en: Import Favorite Fields
nl_NL: Importeer Favorieten Velden

en: Select a file
nl_NL: Selecteer een bestand

en: Import Favorites
nl_NL: Importeer Formulieren

en: No Favorite Fields Found
nl_NL: Geen Favorieten Velden Gevonden

en: Export Favorite Fields
nl_NL: Exporteer Favorieten Velden

en: Export Fields
nl_NL: Exporteer Velden

en: Please select favorite fields to export.
nl_NL: Selecteer favoriete velden om te exporteren.

en: Favorites imported successfully.
nl_NL: Favorieten succesvol geïmporteerd.

en: Please select a valid favorite fields file.
nl_NL: Selecteer een geldig favoriet veld bestand.

en: Import a form
nl_NL: Importeer een formulier

en: Import Form
nl_NL: Importeer Formulier

en: Export a form
nl_NL: Exporteer een formulier

en: Export Form
nl_NL: Exporteer Formulier

en: Please select a form.
nl_NL: Selecteer een formulier alstublieft

en: Form Imported Successfully.
nl_NL: Formulier succesvol geïmporteerd.

en: Please select a valid exported form file.
nl_NL: Selecteer een geldig formulier bestand om te exporteren.

en: Import / Export Submissions
nl_NL: Importeren / Exporteren Inzendingen

en: Date Settings
nl_NL: Datum Instellingen

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Settings
nl_NL: Algemeen Instellingen

en: Version
nl_NL: Versie

en: Date Format
nl_NL: Datum Formaat

en: Tries to follow the %sPHP date() function%s specifications, but not every format is supported.
nl_NL: Probeert de te volgen %sPHP date() function%s specificaties, maar niet elke indeling wordt ondersteund.

en: Currency Symbol
nl_NL: Valuta Symbool

en: Remove ALL Ninja Forms data upon uninstall?
nl_NL: Verwijder alle Ninja Forms data tijdens deïnstalleren?

en: If this box is checked, ALL Ninja Forms data will be removed from the database upon deletion. %sAll form and submission data will be unrecoverable.%s
nl_NL: Als dit vakje is aangevinkt, worden ALLE Ninja Formulieren gegevens verwijderd %sAll form and submission data will be unrecoverable.%s

en: Settings Saved
nl_NL: Instellingen Opgeslagen

en: Message Labels
nl_NL: Berichten Labels

en: Required Field Label
nl_NL: Verplicht Veld Label

en: Required field symbol
nl_NL: Verplicht Veld Symbool

en: Error message given if all required fields are not completed
nl_NL: Fout melding geven, wanneer niet alle verplichte velden zijn ingevuld

en: Required Field Error
nl_NL: Verplicht Veld Fout

en: Anti-spam error message
nl_NL: Anti-spam fout bericht

en: Honeypot error message
nl_NL: Honingpot Fout Bericht

en: Timer error message
nl_NL: Tijdklok Fout Bericht

en: JavaScript disabled error message
nl_NL: Javascript uitgeschakeld Fout Bericht

en: Please enter a valid email address
nl_NL: Voer a.u.b. een geldig email adres in.

en: Processing Submission Label
nl_NL: Verwerken Inzendingen Label

en: This message is shown inside the submit button whenever a user clicks "submit" to let them know it is processing.
nl_NL: Dit bericht wordt getoond in de verzendknop, wanneer een gebruiker klikt op "Verzenden" om hen te laten weten dat het aan het verwerken is.

en: Password Mismatch Label
nl_NL: Paswoorden Ongelijk Label

en: This message is shown to a user when non-matching values are placed in the password field.
nl_NL: Dit bericht wordt getoond aan een gebruiker wanneer geen gelijke waardes in de velden wachtwoord worden geplaatst.

en: Licenses
nl_NL: Licenties

en: Save & Activate
nl_NL: Opslaan & Activeren

en: Deactivate All Licenses
nl_NL: Deactiveer Alle Licenties

en: To activate licenses for Ninja Forms extensions you must first %s install and activate %s the chosen extension. License settings will then appear below.
nl_NL: Om licenties te activeren voor Ninja Forms extensies moet u eerst %s install and activate %s de gekozen extensie. Licentie instellingen verschijnt dan hieronder.

en: Licenses Saved
nl_NL: Licenties Opgeslagen

en: Admin Email
nl_NL: Administrator Email

en: User Email
nl_NL: Gebruiker Email

en: Ninja Forms needs to upgrade your form notifications, click %shere%s to start the upgrade.
nl_NL: Ninja Forms moet uw formulier meldingen upgraden, klik %shere%s om de upgrade te starten.

en: Ninja Forms needs to update your email settings, click %shere%s to start the upgrade.
nl_NL: Ninja Forms moet uw email instellingen upgraden, klik %shere%s om de upgrade te starten.

en: Ninja Forms needs to upgrade the submissions table, click %shere%s to start the upgrade.
nl_NL: Ninja Forms moet de inzendingentabel upgraden, klik %shere%s om de upgrade te starten.

en: Thank you for updating to version 2.7 of Ninja Forms. Please update any Ninja Forms extensions from
nl_NL: Bedankt voor de update naar versie 2.7 van Ninja Forms. Update elke Ninja Forms uitbreidingen van

en: Your version of the Ninja Forms File Upload extension isn't compatible with version 2.7 of Ninja Forms. It needs to be at least version 1.3.5. Please update this extension at
nl_NL: Uw versie van de Ninja Forms File Uploaduitbreiding is niet compatibel met versie 2.7 van Ninja Forms. Het moet minstens versie 1.3.5 zijn. Update deze module op

en: Your version of the Ninja Forms Save Progress extension isn't compatible with version 2.7 of Ninja Forms. It needs to be at least version 1.1.3. Please update this extension at
nl_NL: Uw versie van de Ninja Forms Progress Save uitbreiding is niet compatibel met versie 2.7 van Ninja Forms. Het moet minstens versie 1.1.3 zijn. Update deze module op

en: Updating Form Database
nl_NL: Updating Formulier Database

en: Ninja Forms needs to upgrade your form settings, click %shere%s to start the upgrade.
nl_NL: Ninja Forms moet uw formulier instellingen upgraden, klik %shere%s om de upgrade te starten.

en: Step %d of approximately %d running
nl_NL: Stap %d van ongeveer %d lopende

en: Ninja Forms System Status
nl_NL: Ninja Forms Systeem Status

en: Strength indicator
nl_NL: Sterkte indicator

en: Very weak
nl_NL: Erg zwak

en: Weak
nl_NL: Zwak

en: Medium
nl_NL: Gemiddeld

en: Strong
nl_NL: <strong> Geselecteerd </strong> Berekende Waarde

en: Mismatch
nl_NL: Verkeerde combinatie

en: - Select One
nl_NL: - Selecteer Eén

en: Fields marked with a * are required.
nl_NL: Velden met een * zijn verplicht.

en: This is a required field.
nl_NL: Dit is een verplicht veld.

en: Please check required fields.
nl_NL: Controleer a.u.b. de verplichte velden.

en: Calculation
nl_NL: Berekening

en: Number of decimal places.
nl_NL: Aantal decimalen.

en: Textbox
nl_NL: Tekstveld

en: Output calculation as
nl_NL: Output berekening

en: Disable input?
nl_NL: UItschakelen invoer?

en: Use the following shortcode to insert the final calculation: [ninja_forms_calc]
nl_NL: Gebruik de volgende shortcode om de definitieve berekening te voegen: [ninja_forms_calc]

en: You can enter calculation equations here using field_x where x is the ID of the field you want to use. For example, %sfield_53 + field_28 + field_65%s.
nl_NL: U kunt berekeningsvergelijkingen hier invoeren met field_x waarbij x de ID van het veld dat u wilt gebruiken. Bijvoorbeeld, %sfield_53 + field_28 + field_65%s.

en: Complex equations can be created by adding parentheses: %s( field_45 * field_2 ) / 2%s.
nl_NL: Complexe vergelijkingen kunnen worden gemaakt door het toevoegen van haakjes:  %s( field_45 * field_2 ) / 2%s.

en: Please use these operators: + - * /. This is an advanced feature. Watch out for things like division by 0.
nl_NL: Gebruik deze operatoren: + - * /. Dit is een geavanceerde functie. Kijk uit voor dingen als delen door 0.

en: Automatically Total Calculation Values
nl_NL: Bereken Totalen Waardes Automatisch

en: Specify Operations And Fields (Advanced)
nl_NL: Specifeer Uitwerking En Velden (Gevorderd)

en: Use An Equation (Advanced)
nl_NL: Gebruik Een Vergelijking (Gevorderd)

en: Calculation Method
nl_NL: Rekenkundige Methode

en: Field Operations
nl_NL: Veld Uitwerking

en: Add Operation
nl_NL: Voeg Uitwerking toe

en: Advanced Equation
nl_NL: Gevorderde Vergelijking

en: Calculation name
nl_NL: Berekeningsnaam

en: This is the programmatic name of your field. Examples are: my_calc, price_total, user-total.
nl_NL: Dit is de programmatische naam van uw veld. Voorbeelden zijn: my_calc, prijs_totaal, gebruikers-totaal.

en: Default Value
nl_NL: Standaard Waarde

en: Custom CSS Class
nl_NL: Aangepaste CSS Klasse

en: - Select a Field
nl_NL: - Selecteer een Veld

en: Checkbox
nl_NL: Selectievak

en: Unchecked
nl_NL: Gedeselecteerd

en: Checked
nl_NL: Geselecteerd

en: Show This
nl_NL: Vertoon dit

en: Hide This
nl_NL: Verberg dit

en: Change Value
nl_NL: Verander Waarde

en: Albania
nl_NL: Albanië

en: Algeria
nl_NL: Algerije

en: American Samoa
nl_NL: Amerikaans-Samoa

en: Andorra
nl_NL: Vorstendom Andorra

en: Antigua And Barbuda
nl_NL: Antigua en Barbuda

en: Argentina
nl_NL: Argentinië

en: Armenia
nl_NL: Armenië

en: Australia
nl_NL: Australië

en: Austria
nl_NL: Oostenrijk

en: Bahrain
nl_NL: Bahrein

en: Barbados
nl_NL: Barbedos

en: Belarus
nl_NL: Wit-Rusland

en: Belgium
nl_NL: België

en: Bosnia And Herzegowina
nl_NL: Bosnië en Herzegowina

en: Bouvet Island
nl_NL: Bouvet Eiland

en: Brazil
nl_NL: Brazilië

en: British Indian Ocean Territory
nl_NL: Brits Indische Oceaan Territorium

en: Bulgaria
nl_NL: Bulgarije

en: Cambodia
nl_NL: Cambodja

en: Cameroon
nl_NL: Kamaroen

en: Cape Verde
nl_NL: Kaapverdië

en: Cayman Islands
nl_NL: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl_NL: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chile
nl_NL: Chilie

en: Christmas Island
nl_NL: Christmas Eiland

en: Cocos (Keeling) Islands
nl_NL: Cocoseilanden

en: Comoros
nl_NL: Comoren

en: Congo, The Democratic Republic Of The
nl_NL: Congo, de Democratische Republiek

en: Cook Islands
nl_NL: Cook eilanden

en: Cote D'Ivoire
nl_NL: Ivoorkust

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
nl_NL: Kroatië (Lokaal naam: Hrvatska)

en: Czech Republic
nl_NL: Tjechië

en: Denmark
nl_NL: Denemarken

en: Dominican Republic
nl_NL: Dominicaanse Republiek

en: Timor-Leste (East Timor)
nl_NL: Oost-Timor (East Timor)

en: Egypt
nl_NL: Egypte

en: Estonia
nl_NL: Estland

en: Ethiopia
nl_NL: Ethiopië

en: Falkland Islands (Malvinas)
nl_NL: Falkland eilanden (Malvinas)

en: Faroe Islands
nl_NL: Faeröer

en: France
nl_NL: Frankrijk

en: France, Metropolitan
nl_NL: Frankrijk, Metropolitan

en: French Guiana
nl_NL: Frankrijk Guiana

en: French Polynesia
nl_NL: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl_NL: Franse Zuidelijke Gebieden

en: Germany
nl_NL: Duitsland

en: Greece
nl_NL: Griekenland

en: Greenland
nl_NL: Groenland

en: Heard And Mc Donald Islands
nl_NL: Heard en McDonaldeilanden

en: Holy See (Vatican City State)
nl_NL: Heilige Stoel (Vaticaanstad)

en: Hungary
nl_NL: Hongarije

en: Iceland
nl_NL: Ijsland

en: Indonesia
nl_NL: Indonisië

en: Iran (Islamic Republic Of)
nl_NL: Iran (Islamitische Republiek)

en: Iraq
nl_NL: Irak

en: Ireland
nl_NL: Ierland

en: Italy
nl_NL: Italië

en: Kazakhstan
nl_NL: Kazachstan

en: Kenya
nl_NL: Kenia

en: Korea, Democratic People's Republic Of
nl_NL: Korea, Democratische Volksrepubliek van

en: Kuwait
nl_NL: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl_NL: Kirgizië

en: Lao People's Democratic Republic
nl_NL: Lao Democratische Volksrepubliek

en: Latvia
nl_NL: Letland

en: Lebanon
nl_NL: Libanon

en: Libyan Arab Jamahiriya
nl_NL: Libië

en: Liechtenstein
nl_NL: Lichtenstein

en: Lithuania
nl_NL: Litouwen

en: Luxembourg
nl_NL: Luxemburg

en: Macedonia, Former Yugoslav Republic Of
nl_NL: Macedonië, Voormalige Joegoslavische Republiek

en: Malaysia
nl_NL: Maleisië

en: Maldives
nl_NL: Maladieven

en: Marshall Islands
nl_NL: Marshall Eilanden

en: Mauritania
nl_NL: Mauritanië

en: Micronesia, Federated States Of
nl_NL: Micronesië, Federale Staten van

en: Moldova, Republic Of
nl_NL: Moldavië

en: Mongolia
nl_NL: Mongolië

en: Morocco
nl_NL: Marokko

en: Namibia
nl_NL: Namibië

en: Netherlands
nl_NL: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl_NL: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia
nl_NL: Nieuw Caledonië

en: New Zealand
nl_NL: Nieuw Zeeland

en: Norfolk Island
nl_NL: Norfolk Eiland

en: Northern Mariana Islands
nl_NL: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl_NL: Noorwegen

en: Papua New Guinea
nl_NL: Papoea Nieuw Guinea

en: Philippines
nl_NL: Filippijnen

en: Pitcairn
nl_NL: Pitcairneilanden

en: Poland
nl_NL: Polen

en: Reunion
nl_NL: Réunion

en: Romania
nl_NL: Roemenië

en: Russian Federation
nl_NL: Rusland

en: Rwanda
nl_NL: Ruwanda

en: Saint Kitts And Nevis
nl_NL: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Vincent And The Grenadines
nl_NL: Saint Vincent en de Grenadines

en: Sao Tome And Principe
nl_NL: Sao Tome en Principe

en: Saudi Arabia
nl_NL: Saoedi Arabië

en: Serbia
nl_NL: Servië

en: Seychelles
nl_NL: Seychellen

en: Slovakia (Slovak Republic)
nl_NL: Slovakijë

en: Slovenia
nl_NL: Slovenië

en: Solomon Islands
nl_NL: Solomon Eilanden

en: Somalia
nl_NL: Somalië

en: South Africa
nl_NL: Zuid Afrika

en: South Georgia, South Sandwich Islands
nl_NL: Zuid-Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden

en: Spain
nl_NL: Spanje

en: St. Helena
nl_NL: Sint-Helena

en: St. Pierre And Miquelon
nl_NL: Saint-Pierre en Miquelon

en: Sudan
nl_NL: Soedan

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
nl_NL: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl_NL: Zweden

en: Switzerland
nl_NL: Zwitserland

en: Syrian Arab Republic
nl_NL: Syrische Arabische Republiek

en: Tajikistan
nl_NL: Tadzjikistan

en: Tanzania, United Republic Of
nl_NL: Tanzania, Verenigde Republiek

en: Trinidad And Tobago
nl_NL: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl_NL: Tunesië

en: Turkey
nl_NL: Turkije

en: Turks And Caicos Islands
nl_NL: Turks-en Caicoseilanden

en: Uganda
nl_NL: Oeganda

en: Ukraine
nl_NL: Oekraïne

en: United Arab Emirates
nl_NL: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl_NL: Verenigd Koninkrijk

en: United States
nl_NL: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl_NL: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

en: Viet Nam
nl_NL: Vietnam

en: Virgin Islands (British)
nl_NL: Maagdeneilanden (Britse)

en: Virgin Islands (U.S.)
nl_NL: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Wallis And Futuna Islands
nl_NL: Wallis en Futuna

en: Western Sahara
nl_NL: Westelijke Sahara

en: Yemen
nl_NL: Jemen

en: Yugoslavia
nl_NL: Joegoslavië

en: Country
nl_NL: Land

en: Default Country
nl_NL: Standaard Land

en: Use a custom first option
nl_NL: Gebruik een aangepaste eerste optie

en: Custom first option
nl_NL: Gebruik een aangepaste eerste optie

en: Card Number Label
nl_NL: Kaart Nummer Label

en: Card Number
nl_NL: Kaart Nummer

en: Card Number Description
nl_NL: Kaart Nummer Beschrijving

en: The (typically) 16 digits on the front of your credit card.
nl_NL: De (typische) 16 cijfers op de voorkant van uw credit card.

en: Card CVC Label
nl_NL: Kaart CVC Label

en: Card CVC Description
nl_NL: Kaart CVC Beschrijving

en: The 3 digit (back) or 4 digit (front) value on your card.
nl_NL: De 3 cijfers (achterzijde) of 4 cijfers (voorzijde) op uw credit card.

en: Card Name Label
nl_NL: Kaart Naam Label

en: Name on the card
nl_NL: Naam op de kaart

en: Card Name Description
nl_NL: Kaart Naam Beschrijving

en: The name printed on the front of your credit card.
nl_NL: De naam die op de voorzijde staat van uw credit card.

en: Card Expiry Month Label
nl_NL: Kaart Vervalmaand Label

en: Expiration month (MM)
nl_NL: Verval Maand (MM)

en: Card Expiry Month Description
nl_NL: Kaart Vervalmaand Beschrijving

en: The month your credit card expires, typically on the front of the card.
nl_NL: De maand van dat uw credit kaart vervalt, meestal op de voorkant van uw kaart.

en: Card Expiry Year Label
nl_NL: Kaart Vervaljaar Label

en: Expiration year (YYYY)
nl_NL: Vervaljaar (YYYY)

en: Card Expiry Year Description
nl_NL: Kaart Vervaljaar Beschrijving

en: The year your credit card expires, typically on the front of the card.
nl_NL: Het jaar van dat uw credit kaart vervalt, meestal op de voorkant van uw kaart.

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Element
nl_NL: Tekst Elemen

en: Hidden Field
nl_NL: Verborgen Veld

en: User ID (If logged in)
nl_NL: Gebruiker ID (wanneer ingelogd)

en: User Firstname (If logged in)
nl_NL: Gebruiker Voornaam (wanneer ingelogd)

en: User Lastname (If logged in)
nl_NL: Gebruiker Achternaam (wanneer ingelogd)

en: User Display Name (If logged in)
nl_NL: Gebruiker Venster Naam (wanneer ingelogd)

en: User Email (If logged in)
nl_NL: Gebruiker Email (wanneer ingelogd)

en: Post / Page ID (If available)
nl_NL: Bericht / Pagina ID (indien beschikbaar)

en: Post / Page Title (If available)
nl_NL: Bericht / Pagina Titel (indien beschikbaar)

en: Post / Page URL (If available)
nl_NL: Bericht / Pagina URL (indien beschikbaar)

en: Custom Default Value
nl_NL: Aangepaste Standaard Waarde

en: Is this an email address?
nl_NL: Is dit een email adres?

en: If this box is checked, Ninja Forms will validate this input as an email address.
nl_NL: Als dit vakje is aangevinkt, zal Ninja Forms dit als een e-mailadres valideren.

en: Send a copy of the form to this address?
nl_NL: Verzend een kopie van dit formulier naar dit adres?

en: If this box is checked, Ninja Forms will send a copy of this form (and any messages attached) to this address.
nl_NL: Als dit vakje is aangevinkt, zal Ninja Forms een kopie van dit formulier (en geen berichten aanbevestigd) sturen naar dit adres.

en: Honey Pot
nl_NL: Honingpot

en: If you are a human and are seeing this field, please leave it blank.
nl_NL: Ben je mens en zie je dit veld , laat het dan leeg.

en: List
nl_NL: Lijst

en: This is the user's state
nl_NL: Dit is de gebruikers status

en: Selected Value
nl_NL: Geselecteerde Waarde

en: Add Value
nl_NL: Plaats Waarde

en: Remove Value
nl_NL: Verwijderen Waarde

en: Calc
nl_NL: Rekenen

en: Multi-Select
nl_NL: Multi-Selectie

en: List Type
nl_NL: Lijst Type

en: Multi-Select Box Size
nl_NL: Multi-Select Box Maat

en: Import List Items
nl_NL: Importeer Lijst Itmes

en: Show list item values
nl_NL: Toon lijst item waardes

en: Import
nl_NL: Importeer

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: To use this feature, you can paste your CSV into the textarea above.
nl_NL: Om deze functie te gebruiken, kunt u uw CSV plakken in het tekstveld hierboven.

en: The format should look like the following:
nl_NL: De format moet er als volgt uitzien:

en: Label,Value,Calc
nl_NL: Label, Waarde, Rekenen

en: If you want to send an empty value or calc, you should use '' for those.
nl_NL: Als u een lege waarde of berekening wilt versturen, moet u gebruik maken van '' .

en: Selected
nl_NL: Geselecteerd

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Minimum Value
nl_NL: Minimum Waarde

en: Maximum Value
nl_NL: Maximum Waarde

en: Step (amount to increment by)
nl_NL: Stap (bedrag op te hogen door)

en: Password
nl_NL: Paswoord

en: Use this as a registration password field
nl_NL: Gebruik dit als een registratie wachtwoord veld

en: If this box is checked, both password and re-password textboxes will be output.
nl_NL: Als dit vakje is aangevinkt, zal zowel wachtwoord- en het  her-wachtwoord tekstvak worden uitgestuurd.

en: Re-enter Password Label
nl_NL: Nogmaals Paswoord Label

en: Re-enter Password
nl_NL: Nogmaals Paswoord

en: Show Password Strength Indicator
nl_NL: Toon Paswoord Sterkte Indicator

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
nl_NL: Hint: Het wachtwoord moet minimaal zeven tekens lang zijn. Om het sterker te maken, gebruik hoofdletters en kleine letters, cijfers en symbolen zoals  ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Passwords do not match
nl_NL: Paswoorden zijn niet gelijk.

en: Star Rating
nl_NL: Ster Ranking

en: Number of stars
nl_NL: Aantal sterren.

en: Anti-Spam
nl_NL: Anti-spam

en: Spam Question
nl_NL: Spam vraag

en: Spam Answer
nl_NL: Spam Antwoord

en: Submit
nl_NL: Verzend

en: Tax
nl_NL: Belasting

en: Tax Percentage
nl_NL: Belasting Percentage

en: Should be entered as a percentage. e.g. 8.25%, 4%
nl_NL: Moet ingevoerd worden als een percentage, v.b. 8,25%, 4%

en: Textarea
nl_NL: Tekstveld

en: Show Rich Text Editor
nl_NL: Toon Rich Tekst Editor.

en: Show Media Upload Button
nl_NL: Toon Media Upload Knop

en: Disable Rich Text Editor on Mobile
nl_NL: Schakel Rich Tekst (RTF) Editor uit voor Mobiel

en: Validate as an email address? (Field must be required)
nl_NL: Valideren als een e-mailadres? (Dit veld is vereist)

en: Disable Input
nl_NL: UItschakelen invoer?

en: Datepicker
nl_NL: Datumkiezer

en: Today's Date
nl_NL: Datum vandaag

en: Phone - (555) 555-5555
nl_NL: Telefoon - (555) 555-5555

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Custom Mask Definition
nl_NL: Aangepast Sjabloon Defenitie

en: Help
nl_NL: help

en: Timed Submit
nl_NL: Tijd Verzonden

en: Submit button text after timer expires
nl_NL: Verzend knop tekst nadat timer afloopt

en: Please wait %n seconds
nl_NL: Wacht a.u.b. %n seconden

en: %n will be used to signify the number of seconds
nl_NL: %n wordt gebruikt om het aantal seconden aan te duiden

en: Number of seconds for countdown
nl_NL: Nummer van seconden voor aftellen

en: This is how long a user must wait to submit the form
nl_NL: Dit is hoe lang een gebruiker moet wachten om het formulier te verzenden

en: If you are a human, please slow down.
nl_NL: Ben je een mens, ga dan niet zo snel.

en: You need JavaScript to submit this form. Please enable it and try again.
nl_NL: Je hebt Javascript nodig om dit formulier te verzenden, Schakel het in en probeer opnieuw.
