WordPress SEO - en to nl translation catalogue (691 entries)

en:  (because of date display)
nl: (vanwege datumweergave)

en: "Max entries per sitemap page" should be a positive number, which %s is not. Please correct.
nl: 'Maximumaantal regels per sitemappagina' moet een positief getal zijn, maar %s is dit niet. Graag corrigeren.

en: %s Archive
nl: %s Archief

en: %s Archives
nl: %s Archieven

en: %s Description
nl: Omschrijving %s

en: %s Image
nl: Afbeelding %s

en: %s License
nl: Licentie %s

en: %s Title
nl: Titel %s

en: %s already exists as a Facebook Admin.
nl: %s bestaat al als Facebook-beheerder.

en: %s does not seem to be a valid %s verification string. Please correct.
nl: %s is geen geldige %s verificatietekenreeks. Graag corrigeren.

en: %s does not seem to be a valid Twitter user-id. Please correct.
nl: De waarde %s is geen geldige Twitter-gebruikers-ID. Graag corrigeren.

en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
nl: %s is geen geldige URL. Graag corrigeren.

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
nl: Het is niet mogelijk om %s te controleren op updates door de volgende foutmelding: <em>%s</em>

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
nl: Licentie %s is geactiveerd in het netwerk, neem contact op met de beheerder om de licentie te beheren.

en: %s is network activated, you can manage your license in the <a href="%s">network admin license page</a>.
nl: Licentie %s is geactiveerd in het netwerk, je kan de licentie beheren op de <a href="%s">licentiepagina van de netwerkbeheerder</a>.

en: %s is not a valid choice for who should be allowed access to the WP SEO settings. Value reset to the default.
nl: %s is geen geldige keuze om aan te geven wie er toegang mag tot de WP SEO settings. De standaard waarde is hersteld.

en: %s restored to default SEO settings.
nl: %s is hersteld naar standaard SEO instellingen.

en: %s, Author at %s
nl: %s, auteur op %s

en: %s: License Settings
nl: Licentie instellingen: %s

en: %sRenew your license now%s.
nl: %sDe licentie nu vernieuwen%s.

en: &laquo; Back to Tools page
nl: &laquo; Terug naar de Extra pagina

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
nl: (deactiveer de licentie om deze op een andere WordPress site te activeren)

en: (no parent)
nl: (geen hoofd)

en: .htaccess file
nl: .htaccess-bestand

en: 1 - Highest priority
nl: 1 - Hoogste prioriteit

en: 404 pages
nl: 404 pagina's

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
nl: <a href="%s">Wist je dat jij je licentie kan upgraden?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
nl: <a href="%s">Je licentie verloopt over %d dagen, wil je deze verlengen?</a>

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
nl: <b>Waarschuwing!</b> Externe verzoeken worden geblokkeerd, wat betekent dat er geen %s updates kunt krijgen. %s aan %s toevoegen.

en: <strong>%s version %s</strong> is available. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Check out what's new</a> or <a href="%s" %s>update now</a>.
nl: <strong>%s version %s</strong> is beschikbaar. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Kijk wat er allemaal nieuw is</a> of <a href="%s" %s>nu bijwerken</a>.

en: A Sitemap is an XML file that lists the URLs for a site. It allows webmasters to include additional information about each URL: when it was last updated, how often it changes, and how important it is in relation to other URLs in the site. This allows search engines to crawl the site more intelligently.
nl: Een sitemap is een XML-bestand dat een lijst geeft van alle URL's op een site. Het stelt webmasters in staat extra informatie over een URL toe te voegen, zoals: laatste keer bijgewerkt, wijzigingsfrequentie en hoe belangrijk de URL is in relatie tot andere URL's. Dit zorgt ervoor dat zoekmachines de site slimmer kunnen doorzoeken.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
nl: Een link naar het archief van de bericht-auteur, met de naam van de auteur als linktekst.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
nl: Een link naar het bericht, met de titel als linktekst.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
nl: Een link naar de website, met de naam en omschrijving van de website als linktekst.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
nl: Een link naar de website, met de naam van de website als linktekst.

en: A meta description has been specified, but it does not contain the target keyword / phrase.
nl: Een meta-omschrijving is gespecificeerd, maar bevat geen doel-trefwoord.

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
nl: Een vervangingsvariable kan niet beginnen met "%%cf_" of "%%ct_" omdat deze gereserveerd zijn voor de standaardvariablen van de WP-SEO voor aangepaste velden en taxonomieën. Probeer de variabelenaam uniek te maken.

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
nl: Een vervangingsvariabele kan alleen alfanummerieke karakters, een liggende streep of een streepje bevatten. Probeer de variabele te hernoemen.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name more unique.
nl: Een vervangingsvariabele met dezelfde naam is al geregistreerd. Probeer de variabelenaam uniek te maken.

en: Action
nl: Actie

en: Activate License
nl: Licentie activeren

en: Activation failed:
nl: Activatie mislukt:

en: Add <code>noodp</code> meta robots tag sitewide
nl: <code>noodp</code>-meta-robots-tag voor de hele site toevoegen

en: Add <code>noydir</code> meta robots tag sitewide
nl: <code>noydir</code>-meta-robots-tag voor de hele site toevoegen

en: Add Another Facebook Admin
nl: Een andere Facebook-beheerder toevoegen.

en: Add Facebook Admin
nl: Facebook-beheerder toevoegen

en: Add Google+ specific post meta data
nl: Specifieke Google+-bericht-metadata toevoegen

en: Add Open Graph meta data
nl: Open Graph metadata toevoegen

en: Add Open Graph meta data to your site's <code>&lt;head&gt;</code> section. You can specify some of the ID's that are sometimes needed below:
nl: 'Open Graph'-metadata toevoegen aan de <code>&lt;head&gt;</code>-sectie van de site. Je kan hieronder enige van de ID's specificeren die soms nodig zijn:

en: Add Twitter card meta data
nl: Twitter card metadata toevoegen

en: Add Twitter card meta data to your site's <code>&lt;head&gt;</code> section.
nl: Twitter card metadata toevoegen aan de site <code>&lt;head&gt;</code> sectie.

en: Add some info here needed for Google's Knowledge Graph.
nl: Hier informatie toevoegen, dit is nodig voor de kenniskaarten van Google.

en: Admin only notice: this page doesn't show a meta description because it doesn't have one, either write it for this page specifically or go into the SEO -> Titles menu and set up a template.
nl: Bericht voor de beheerder: deze pagina toont geen meta-omschrijving omdat er geen opgegeven is. Schrijf er specifiek een voor deze pagina of ga naar het SEO -> Titels-menu om een sjabloon op te stellen.

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced <code>meta</code> robots settings for this page.
nl: Geavanceerde <code>meta</code> robots instellingen voor deze pagina.

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Advanced Variables
nl: Geavanceerde variabelen

en: Alexa Verification ID
nl: Alexa verificatie ID

en: All SEO Scores
nl: Alle SEO-scores

en: All of the options on these tabs are for advanced users only, if you don&#8217;t know whether you should check any, don&#8217;t touch them.
nl: Alle opties op deze tabbladen zijn alleen bestemd voor gevorderde gebruikers. Als je niet weet of je er een moet aanvinken, blijf er dan vanaf.

en: All the settings screens have been updated to use exactly the same, tab-based, styling, making them much more comprehensible.
nl: Alle instellingen-schermen zijn bijgewerkt zodat ze exact dezelfde tabbladen en style gebruiken, zodat ze nog overzichtelijker zijn.

en: All-In-One-SEO has been deactivated
nl: All-In-One-SEO is gedeactiveerd

en: Allow tracking
nl: Tracking toestaan

en: Allow tracking of this WordPress install's anonymous data.
nl: Het verzamelen van anonieme tracking informatie voor deze WordPress installatie toestaan.

en: Always include
nl: Altijd invoegen

en: Always index
nl: Altijd indexeren

en: Always noindex
nl: Altijd noindex

en: Analyze this page
nl: Deze pagina analyseren

en: Anchor text for the Homepage
nl: Linktekst voor de homepage

en: Archives
nl: Archieven

en: Archives for
nl: Archief voor

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
nl: Lid van Google-Nieuws? Verhoog dan het verkeer vanaf Google-Nieuws door dit te optimaliseren!

en: Are you sure you want to reset your SEO settings?
nl: Weet je zeker dat je alle SEO-instellingen wil resetten?

en: Article Heading:
nl: Artikelkoptekst:

en: As you are redirecting attachment URLs to parent post URLs, these settings will currently only have an effect on <strong>unattached</strong> media items!
nl: Omdat de bijlage-URL's worden doorgestuurd naar het bovenliggende bericht-URL's zullen deze instellingen alleen effect hebben op <strong>niet-gekoppelde</strong> media-items!

en: As you can see, there is a translation of this plugin in %1$s. This translation is currently %3$d%% complete. We need your help to make it complete and to fix any errors. Please register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
nl: Zoals je kan zien is er een vertaling van deze plugin in %1$s. Deze vertaling is momenteel voor %3$d%% klaar. We hebben jou hulp nodig voor het compleet maken en het oplossen van fouten. Registreer je op %4$s om de vertaling compleet te maken tot %1$s!

en: Attachment caption
nl: Bijlage-onderschrift

en: Attachments to posts are stored in the database as posts, this means they're accessible under their own URL's if you do not redirect them, enabling this will redirect them to the post they were attached to.
nl: Bijlages bij berichten worden in de database als berichten opgeslagen; dit betekent dat ze toegankelijk zijn onder hun eigen URL's als je ze niet doorstuurt. Als je dit wel instelt zullen ze doorgestuurd worden naar het bericht waar ze bij horen.

en: Author Archives
nl: Auteurs-archieven

en: Auto detect
nl: Automatisch herkennen

en: Automatic prioritization
nl: Automatische prioriteit

en: Bad
nl: Slecht

en: Basic Variables
nl: Basis variabelen

en: Blog %s not found.
nl: Blog %s is niet gevonden.

en: Blog ID
nl: Blog-ID

en: Bold the last page in the breadcrumb
nl: Maak de laatste pagina in de kruimelpad vetgedrukt

en: Breadcrumb for 404 Page
nl: Kruimelpad voor 404-pagina's

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Breadcrumbs Title
nl: Kruimelpadtitel

en: Breadcrumbs title
nl: Kruimelpadtitel

en: CSS Validator
nl: CSS validator

en: Canonical
nl: Canonieke

en: Canonical URL
nl: Canonieke-URL

en: Change URLs
nl: URL's veranderen

en: Check
nl: Controleren

en: Check Google Cache
nl: Google Cache controleren

en: Check Headers
nl: Headers controleren

en: Check Inlinks (OSE)
nl: Inlinks (OSE) controleren

en: Check Keyword Density
nl: Trefwoordendichtheid controleren

en: Check Rich Snippets
nl: Verrijkte-snippets controleren

en: Check this box to enable XML sitemap functionality.
nl: Dit optie aanvinken om de XML-sitemap-functie te activeren.

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
nl: Kies de site waarvan de instellingen als standaard worden gebruikt voor elke nieuwe site in het netwerk. Bij het kiezen van 'Geen' worden de standaard plugininstellingen gebruikt.

en: Choose the symbol to use as your title separator. This will display, for instance, between your post title and site name.
nl: Kies het symbool wat je wilt gebruiken als titel-scheidingsteken. Dit wordt bijvoorbeeld getoond tussen de berichttitel en de sitenaam.

en: Choose whether you're a company or person
nl: Kiezen of je een bedrijf of een privé-persoon bent

en: Clean up permalinks
nl: Permalinks opschonen

en: Clean up the <code>&lt;head&gt;</code>
nl: Opschonen van de <code>&lt;head&gt;</code>

en: Clear all Facebook Data
nl: Alle Facebook data opschonen

en: Close
nl: Sluiten

en: Company
nl: Bedrijf

en: Company Info
nl: Bedrijfsinformatie

en: Company Logo
nl: Bedrijfslogo

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Company or person
nl: Bedrijf of persoon

en: Congratulations!
nl: Gefeliciteerd!

en: Content to put after each post in the feed
nl: Informatie die geplaatst wordt na elke bericht in de feed

en: Content to put before each post in the feed
nl: Content die voor elk bericht in de feed moet komen

en: Content:
nl: Inhoud:

en: Contributing Developers
nl: Bijdragende ontwikkelaars

en: Contributors to this release
nl: Bijdragers voor deze versie

en: Copy home meta description
nl: Home-metabeschrijving kopiëren

en: Could not write settings to file.
nl: Niet mogelijk om instellingen naar bestand te schrijven.

en: Could not zip settings-file.
nl: Niet mogelijk zip settings-bestand te zippen.

en: Create robots.txt file
nl: Een 'robots.txt'-bestand aanmaken

en: Current option:
nl: Huidige optie:

en: Currently connected Facebook admins:
nl: De op dit moment verbonden Facebook beheerder:

en: Custom Post Type Archives
nl: Aangepaste berichttype archief

en: Date Archives
nl: Datum-archieven

en: Date in Snippet Preview
nl: Datum in Snippet voorvertoning

en: Deactivate License
nl: Licentie deactiveren

en: Debug Information
nl: Debug Informatie

en: Decide whether you’re a company or a person and add the required info in the %1$sgeneral settings%2$s, then add your %3$ssocial profiles%2$s. We’ll do the rest.
nl: Beslis of je een bedrijf of een persoon bent en voeg de vereiste info toe aan de %1$sAlgemene instellingen%2$s, voeg dan je %3$s'sociale media'-profielen%2$s toe en wij doen de rest.

en: Default Settings:
nl: Standaardinstellingen:

en: Default for first tier pages
nl: Standaard voor de hoofdpagina's

en: Default for post type, currently: %s
nl: Standaard voor berichttype, momenteel: %s

en: Default for second tier pages and posts
nl: Standaard voor de subpagina's en berichten

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Delete the old data after import? (recommended)
nl: Oude data na importeren verwijderen? (aanbevolen)

en: Description
nl: Omschrijving

en: Determine who has access to the plugins advanced settings on the post edit screen.
nl: Ga na wie er toegang heeft tot de geavanceerde instellingen van de plugin in het bewerkingsscherm van bericht.

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Disable all users with zero posts
nl: Gebruikers zonder berichten uitschakelen

en: Disable author/user sitemap
nl: Auteur/gebruiker sitemap uitschakelen

en: Disable the Advanced part of the WordPress SEO meta box
nl: Schakel het geavanceerde gedeelte van de WordPress SEO meta box uit.

en: Disable the author archives
nl: Auteursarchieven uitschakelen

en: Disable the date-based archives
nl: Data gebaseerde archieven uitschakelen

en: Do not allow tracking
nl: Tracking niet toestaan

en: Earlier found meta description was not found in file. Renewed the description test data.
nl: De eerder gevonden meta-omschrijving is niet gevonden in dit bestand. De omschrijvingstestdata zijn vernieuwd.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Files
nl: Bestanden bewerken

en: Edit the content of your .htaccess:
nl: Inhoud van je .htaccess bewerken:

en: Edit the content of your robots.txt:
nl: De inhoud van robots.txt bewerken:

en: Edit this item
nl: Dit item bewerken

en: Either delete them (this can be done with the "Fix it" button) or disable WP SEO XML sitemaps.
nl: Of verwijder ze (dit kan met de knop 'Repareer het'), of zet WP SEO XML sitemaps uit.

en: Email
nl: E-mail

en: Enable Breadcrumbs
nl: Gebruik kruimelpad

en: Enable force rewrite titles
nl: 'Force rewrite' van titels inschakelen

en: Enforce a trailing slash on all category and tag URL's
nl: Forceer een slash aan het eind van alle categorie- en tag-URL's

en: Enter the %sSite ID%s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
nl: Voer het %sSite-ID%s in voor de site waarvan de instellingen als standaard moeten worden gebruikt voor alle nieuwe sites in het netwerk. Laat het vak leeg voor geen standaard (de normale plugin-standaards zullen gebruikt worden).

en: Entries per page
nl: Regels per pagina

en: Error 404: Page not found
nl: 404 fout: pagina niet gevonden

en: Error creating WordPress SEO export:
nl: Fout bij het aanmaken van de WordPress SEO export:

en: Error: no Robots Meta data found to import.
nl: Fout: Er is geen Robots Meta data gevonden om te importeren.

en: Exclude user from Author-sitemap
nl: Gebruiker uitsluiten van de auteur-sitemap

en: Exclude user roles
nl: Gebruikersrollen uitsluiten

en: Exclude users without posts
nl: Gebruikers zonder berichten uitsluiten

en: Existing Yoast Meta Description
nl: Bestaande Yoast meta-omschrijving

en: Existing Yoast SEO Title
nl: Bestaande Yoast SEO-titel

en: Export
nl: Exporteren

en: Export created: %1$sdownload your export file here%2$s.
nl: Export gecreëerd: %1$sExport bestand hier downloaden%2$s.

en: Export your WordPress SEO settings here, to import them again later or to import them on another site.
nl: Hier de WordPress SEO-instellingen exporteren, om ze later weer te kunnen importeren, of om ze bij een andere site te importeren.

en: Extensions
nl: Extensies

en: Extensions and Licenses
nl: Extensies en licenties

en: Facebook Debugger
nl: Facebookfoutopsporing

en: Facebook Insights and Admins
nl: Facebook Insights en beheerder

en: Facebook Page URL
nl: Facebook pagina-URL

en: Facebook profile URL
nl: Facebook profiel-URL

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
nl: Fout bij het activeren van jouw licentie, je licentiesleutel lijkt fout te zijn.

en: Failed to deactivate your %s license.
nl: Deactivering van de licentie %s is mislukt.

en: Failed to remove hardcoded meta description.
nl: Fout bij verwijderen van hard gecodeerde meta omschrijving.

en: File editor
nl: Bestandsbewerker

en: Fix it.
nl: Repareren.

en: Focus KW
nl: Focus SW

en: Focus Keyword
nl: Focus trefwoord

en: Focus keyword not set.
nl: Focus-trefwoord niet ingesteld.

en: Focus keyword usage
nl: Focus-trefwoord gebruiken

en: Follow
nl: Volgen

en: For each, pick the main account associated with this site and please enter them below:
nl: Selecteer het hoofd-account die aan deze site is gekoppeld en voer deze hieronder in:

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: For the date based archives, the same applies: they probably look a lot like your homepage, and could thus be seen as duplicate content.
nl: Voor de op datum gebaseerde archieven gaat hetzelfde op: ze lijken waarschijnlijk veel op je homepage en kunnen dus mogelijk als dubbele content gezien worden.

en: Force rewrite titles
nl: Titels geforceerd herschrijven

en: Frontpage settings
nl: Voorpagina-instellingen

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Get this extension
nl: Deze extensie aanschaffen

en: Go to The General settings page →
nl: Ga naar de algemene instellingen pagina →

en: Good
nl: Goed

en: Google Page Speed Test
nl: Google Page snelheidtest

en: Google Publisher Page
nl: Google bedrijfspagina

en: Google Site Search URL's look weird, and ugly, but if you're using Google Site Search, you probably do not want them cleaned out.
nl: Google Site Search URL's zien er raar uit, maar als je Google Site Search gebruikt, dan wil je ze waarschijnlijk niet verwijderen.

en: Google recently rolled out changes that let you specify you or your companies name, social profiles and logo<sup>*</sup>, to use in their %1$sKnowledge Graph%2$s boxes.
nl: Google heeft recentelijk wijzigingen doorgevoerd  waardoor je je naam of bedrijfsnaam kan opgeven. Daarnaast je sociale media-profielen en logo<sup>*</sup>. Al deze informatie wordt gebruikt in %1$sde kenniskaarten%2$s op de zoekresultatenpagina's.

en: HTML Validator
nl: HTML validator

en: HeadSpace2 data successfully imported
nl: HeadSpace2 data succesvol geïmporteerd

en: Help improve WordPress SEO
nl: Help WordPress SEO verbeteren

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide RSD Links
nl: RSD-links verbergen

en: Hide RSS Links
nl: RSS-links verbergen

en: Hide Shortlink for posts
nl: Verberg Shortlink voor berichten

en: Hide WLW Manifest Links
nl: WLW Manifest links verbergen

en: Homepage &amp; Front page
nl: Homepage &amp; voorpagina

en: How to insert breadcrumbs in your theme
nl: Hoe een kruimelpad aan het thema toevoegen

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
nl: Groot SEO-probleem: Toegang voor robots wordt geblokkeerd!

en: I don't know why you'd want to use meta keywords, but if you want to, check this box.
nl: Ik weet niet waarom je meta-trefwoorden wilt gebruiken, maar als je dat wilt, vink dit aan.

en: I know, don't bug me.
nl: Ik weet het, laat me met rust.

en: If you choose a permalink for your posts with <code>.html</code>, or anything else but a / on the end, this will force WordPress to add a trailing slash to non-post pages nonetheless.
nl: Als je kiest voor een permalink voor de berichten met <code>.html</code>, of voor van alles zonder een / aan het eind, dan zal WordPress toch een / aan het eind van niet-bericht-pagina's toevoegen.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on %s but want another description there, write it here.
nl: Wanneer je geen gebruik wil maken van de meta omschrijving voor het delen van dit bericht op %s schrijf hier een andere omschrijving.

en: If you don't want to use the post title for sharing the post on %s but instead want another title there, write it here.
nl: Als je een ander berichttitel wilt gebruiken dan dit berichttitel voor het delen van dit bericht op %s, schrijf deze dan hier.

en: If you had a .htaccess file and it was editable, you could edit it from here.
nl: Als je een '.htaccess'-bestand hebt dat je mag bewerken, dan kun je het hier bewerken.

en: If you had a robots.txt file and it was editable, you could edit it from here.
nl: Als je een 'robots.txt'-bestand hebt dat je mag bewerken, dan kun je het hier bewerken.

en: If you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your Google+ page's about page.
nl: Als je een Google+ pagina voor je bedrijf hebt, vul dan hier de URL in en link het op je Google+ Over Mij pagina.

en: If you type something above it will override your %smeta keywords template%s.
nl: Wanneer je hierboven iets invoert, overschrijft dit het %smeta-trefwoorden-sjabloon%s.

en: If you use Google Analytics campaign parameters starting with <code>?utm_</code>, check this box. You shouldn't use these btw, you should instead use the hash tagged version instead.
nl: Als je 'Google Analytics campain'-parameters gebruikt die met <code>?utm_</code> beginnen, moet je deze optie aanvinken. Je zou deze trouwens niet moeten gebruiken, je kunt beter in plaats daarvan de 'hash tagged'-versie gebruiken.

en: If you use galleries in your posts and have Twitter meta data enabled on %1$sSocial → Twitter%2$s, galleries will now be auto-detected and put out as Gallery Cards. All that’s left for your is to %3$sverify the cards with Twitter%2$s.
nl: Als je galerijen gebruikt in je berichten en Twitter-metadata ingeschakeld op  %1$sSociale media → Twitter%2$s, dan worden galerijen automatisch gedetecteerd en als Galerij-kaarten getoond. Alles wat rest is dat je %3$sde kaarten verifieert met Twitter%2$s.

en: If you want to exclude certain post types and/or taxonomies, you can also set that on this page.
nl: Wanneer je specifieke berichttypes en/of taxonomieën wilt uitsluiten kan je dat doen op deze pagina.

en: If you want to import data from (by now ancient) Yoast plugins, you can do so here:
nl: Wanneer je de informatie van (op dit moment verouderde) Yoast plugins wil importeren, kan je dat hier doen:

en: If you want to override the image used on %s for this post, upload / choose an image or add the URL here.
nl: Wanneer je de afbeelding wilt overschrijven dit gebruikt wordt bij %s voor dit bericht, kies of upload  er één hieronder.

en: If you want to prevent /page/2/ and further of any archive to show up in the search results, enable this.
nl: Als je wilt voorkomen dat /pagina/2/ en verder in welk archief dan ook verschijnen in de zoekresultaten, zet dit dan aan.

en: If you want to restore a site to the default WordPress SEO settings, press this button.
nl: Als je de standaardinstellingen van WordPress SEO wilt terugzetten, klik dan op deze knop.

en: If you would like us to keep you up-to-date regarding WordPress SEO and other plugins by Yoast, subscribe to our newsletter:
nl: Wanneer je up-to-date wilt blijven over WordPress SEO en andere plugins van Yoast schrijf je snel in voor onze nieuwsbrief:

en: If you're running a one author blog, the author archive will always look exactly the same as your homepage. And even though you may not link to it, others might, to do you harm. Disabling them here will make sure any link to those archives will be 301 redirected to the homepage.
nl: Als de site maar één auteur heeft zal het auteursarchief er altijd precies hetzelfde uitzien als de homepage. En ook al link je er niet naartoe, anderen kunnen dat misschien wel doen om je te schaden. Schakel ze uit om te zorgen dat elke link naar deze archieven met een 301 wordt doorgestuurd naar de homepage.

en: If you've used another SEO plugin, try the %sSEO Data Transporter%s plugin to move your data into this plugin, it rocks!
nl: Wanneer je een andere SEO plugin hebt gebruikt, gebruik dan de %sSEO Data Transporter%s plugin om je data over te zetten. Deze is écht goed!

en: If your .htaccess were writable, you could edit it from here.
nl: Als je .htaccess schrijfbaar zou zijn, zou je het hier kunnen bewerken.

en: If your robots.txt were writable, you could edit it from here.
nl: Wanneer je robots.txt beschrijfbaar zou zijn, zou je het hier kunnen bewerken.

en: Ignore.
nl: Negeren.

en: Image URL
nl: Afbeelding URL

en: Import
nl: Importeren

en: Import and Export
nl: Importeren en Exporteren

en: Import from All-in-One SEO?
nl: Vanuit All-in-One SEO importeren?

en: Import from HeadSpace2?
nl: Vanuit HeadSpace2 importeren?

en: Import from RSS Footer (by Yoast)?
nl: Uit RSS Footer (van Yoast) importeren?

en: Import from Robots Meta (by Yoast)?
nl: Uit Robots Meta (van Yoast) importeren?

en: Import from WooThemes SEO framework?
nl: Importeren vanuit WooThemes SEO framework?

en: Import from Yoast Breadcrumbs?
nl: Uit Yoast kruimelpad importeren?

en: Import from other SEO plugins
nl: Vanuit andere SEO plugins importeren

en: Import from other plugins
nl: Vanuit andere plugins importeren

en: Import settings
nl: Instellingen importeren

en: Import settings by locating <em>settings.zip</em> and clicking "Import settings"
nl: Importeer instellingen door <em>settings.zip</em> op te zoeken en op "Importeer instellingen" te klikken.

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) blog.
nl: Instellingen importeren van andere SEO plugins en exporteren van deze instellingen voor hergebruik op een (ander) blog.

en: Improved Settings Screens
nl: Verbeterd instellingenscherm

en: In the specified meta description, consider: How does it compare to the competition? Could it be made more appealing?
nl: Overweeg in de opgegeven meta-omschrijving: Hoe staat hij in verhouding tot de concurrentie? Zou hij aantrekkelijker gemaakt kunnen worden?

en: Include Taxonomy Metadata
nl: Taxonomie-metadata invoegen

en: Include in Sitemap
nl: Invoegen in Sitemap

en: Include in sitemap?
nl: Invoegen in sitemap?

en: Introduction Tour
nl: Rondleiding

en: Introduction Tour:
nl: Rondleiding:

en: Is your webserver low on memory? Decrease the entries per sitemap (default: 1000) to reduce load.
nl: Als de webserver weinig geheugen heeft, verlaag dan het aantal regels per sitemap (standaard: 1000) om de belasting te verminderen.

en: Keyword / keyphrase appears in %s (out of %s) subheadings in the copy. While not a major ranking factor, this is beneficial.
nl: Trefwoord/trefwoorden-zin verschijnt in %s (van de %s) ondertitels van de tekst. Hoewel het geen grote rol speelt in de zoekresultaten, helpt het wel.

en: Keyword Research
nl: Zoekwoorden onderzoek

en: Knowledge Graph: We’ve got your back!
nl: Kenniskaarten: Wij zijn alvast voorbereid!

en: Lead Developer
nl: Hoofdontwikkelaar

en: License Key
nl: Licentiesleutel

en: License status
nl: Licentiestatus

en: Licenses
nl: Licenties

en: Like this plugin?
nl: Waardeer je deze plugin?

en: Logo only works for companies.
nl: Logo werkt alleen voor bedrijven.

en: Lowest priority
nl: Laagste prioriteit

en: Max entries per sitemap
nl: Maximum regels per sitemap

en: Medium priority
nl: Gemiddelde prioriteit

en: Meta Desc.
nl: Meta omschrijving

en: Meta Robots
nl: Meta-robots

en: Meta Robots Advanced
nl: Metarobots geavanceerd

en: Meta Robots Follow
nl: Meta-Robots-follow

en: Meta Robots Index
nl: Meta-Robots-index

en: Meta description
nl: Meta omschrijving

en: Meta description template
nl: Meta-omschrijvingssjabloon

en: Meta description to use for Author page
nl: Meta omschrijving voor de auteurspagina

en: Meta description:
nl: Meta-omschrijving:

en: Meta keywords
nl: Meta-sleutelwoorden

en: Meta keywords template
nl: Meta-trefwoorden-sjabloon

en: Meta keywords to use for Author page
nl: Meta-trefwoorden voor de auteurspagina

en: Meta keywords used on the archive page for this term.
nl: Meta-trefwoorden voor de archiefpagina van deze tag.

en: Modern IE Site Scan
nl: Modern IE site scan

en: More Translations
nl: Meer vertalingen

en: More WordPress SEO
nl: Meer WordPress SEO

en: More in this release
nl: Meer in deze release

en: MultiSite Settings
nl: MultiSite instellingen

en: NO ODP
nl: Geen ODP

en: NO YDIR
nl: Geen YDIR

en: Never include
nl: Nooit invoegen

en: New Yoast Meta Description
nl: Nieuwe Yoast meta-omschrijving

en: New Yoast SEO Title
nl: Nieuwe Yoast SEO-titel

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
nl: Nieuwe sites in het netwerk overerven de SEO-instellingen van deze site

en: Next
nl: Volgende

en: No Archive
nl: Geen archief

en: No Image Index
nl: Geen afbeeldingsindex

en: No Snippet
nl: Geen snippet

en: No doubt you've used an SEO plugin before if this site isn't new. Let's make it easy on you, you can import the data below. If you want, you can import first, check if it was imported correctly, and then import &amp; delete. No duplicate data will be imported.
nl: Ongetwijfeld heb je al eerder een SEO-plugin gebruikt, als deze site niet nieuw is. Ik heb het makkelijk gemaakt voor je; hieronder kun je de data ervan importeren. Als je wilt kun je eerst importeren, controleren of ze correct geïmporteerd zijn, en daarna nogmaals importeren &amp; verwijderen. Er zullen geen dubbele data geïmporteerd worden. 

en: No focus keyword set.
nl: Geen focus-trefwoord ingesteld.

en: No focus keyword was set for this %s. If you do not set a focus keyword, no score can be calculated.
nl: Er is geen focus-trefwoord ingesteld voor deze %s. Als er geen focus-trefwoord wordt opgegeven, kan er geen score worden berekend.

en: No images appear in this page, consider adding some as appropriate.
nl: Deze pagina heeft geen afbeeldingen, overweeg geschikte afbeeldingen toe te voegen.

en: No meta description has been specified, search engines will display copy from the page instead.
nl: Er is geen meta-omschrijving opgegeven, zoekmachines zullen tekst van de pagina tonen.

en: No numeric value was received.
nl: Geen numerieke waarde ontvangen.

en: No outbound links appear in this page, consider adding some as appropriate.
nl: Geen uitgaande verwijzende links gevonden op deze pagina; overweeg enkele toe te voegen, waar van toepassing.

en: No post content to analyse.
nl: Geen berichtinhoud om te analyseren.

en: No settings found in file.
nl: Er zijn geen instellingen in het bestand gevonden.

en: No subheading tags (like an H2) appear in the copy.
nl: Er staan geen sub-titel-tags (zoals een H2) in de tekst.

en: No taxonomy metadata found
nl: Geen taxonomie metadata gevonden

en: Noindex subpages of archives
nl: Geen index van subpagina's van archieven

en: Noindex this %s
nl: Noindex deze %s

en: None
nl: Geen

en: Not all settings are created equal. Some require their own admin page and really need your attention. Others are more advanced and don’t need changing by everyone. This release helps you by focusing on what’s important.
nl: Niet alle instellingen worden hetzelfde aangemaakt. Sommige vereisen een eigen beheerpagina en extra aandacht. Andere zijn geavanceerder en hoeven niet door iedereen aangepast te worden. Deze versie helpt je te focussen op wat belangrijk is.

en: Note: instead of templates these are the actual titles and meta descriptions for these custom post type archive pages.
nl: Let op: in plaats van sjablonen zijn dit feitelijk de titels en meta-beschrijvingen voor de archiefpagina's van dit aangepaste berichttype.

en: Now click on the &#8216;%1$sPost Types%2$s&#8217;-tab, as this will be our example.
nl: Klik nu op het tabblad &#8216;%1$sberichtypes%2$s&#8217;, daar dit ons voorbeeld zal zijn.

en: On the Other tab you can change sitewide meta settings, like enable meta keywords.
nl: Op het tabblad Overige kan je voor de hele site meta-instellingen aanpassen, zoals het inschakelen van meta-zoekwoorden.

en: On the archives tab you can set templates for specific pages like author archives, search results and more.
nl: Op het tabblad Archieven kan je sjablonen instellen voor specifieke pagina's zoals auteursarchieven, zoekresultaten, enz.

en: On this tab you can enable the %1$sFacebook Open Graph%2$s functionality from this plugin, as well as assign a Facebook user or Application to be the admin of your site, so you can view the Facebook insights.
nl: Op dit tabblad kunnen de %1$sFacebook Open Graph%2$s-functionaliteit van de plugin worden ingeschakeld. Ook kan de Facebookgebruiker of -applicatiebeheerder worden toegevoegd zodat er inzicht komt in 'Facebook insights'.

en: On this tab you can enter some more of your social accounts, mostly used for Google's Knowledge Graph.
nl: Op dit tabblad kun je enkele van je social accounts invoeren, die meestal worden gebruikt voor Google's Knowledge Graph.

en: On this tab you can verify your site with Pinterest and enter your Pinterest account.
nl: Op dit tabblad kan je de website verifiëren met Pinterest en kan je je Pinterest account opvoeren.

en: On your way to better search rankings!
nl: Op weg naar betere score voor zoekresultaat-pagina's!

en: Once you&#8217;ve purchased WordPress SEO Premium or any other premium Yoast plugin, you&#8217;ll have to enter a license key. You can do so on the Licenses-tab. Once you&#8217;ve activated your premium plugin, you can use all its powerful features.
nl: Zodra 'WordPress SEO Premium' of een andere premium-plugin van Yoast is aangeschaft moet de licentiesleutel worden ingevoerd; dat doe op je het tabblad Licenties. Na activering van de premium-plugin, kunnen alle krachtige mogelijkheden van deze plugin gebruikt worden.

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
nl: Optimaliseer je video's om ze te tonen in de zoekresultaten en zo meer kliks te krijgen!

en: Other
nl: Overige

en: Other variables not to clean
nl: Andere variabelen die niet verwijderd moeten worden

en: Page %d of %d
nl: Pagina %d van %d

en: Page Analysis
nl: Pagina-analyse

en: Page Analysis has been disabled.
nl: De pagina-analyse is uitgeschakeld.

en: Page URL/Slug
nl: Pagina-URL/Slug

en: Page URL:
nl: Pagina-URL:

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Page title:
nl: Paginatitel:

en: Paging comments is enabled, this is not needed in 999 out of 1000 cases, so the suggestion is to disable it, to do that, simply uncheck the box before "Break comments into pages..."
nl: Pagineren van reacties is ingeschakeld. Dit is in 999 van de 1000 gevallen niet nodig, dus het advies is dit uit te schakelen. Vink hiervoor simpelweg 'Reacties over meerdere pagina's verdelen...' uit.

en: Paste your %s license key here..
nl: Hier de %s licentiesleutel plakken..

en: People make mistakes in their links towards you sometimes, or unwanted parameters are added to the end of your URLs, this allows you to redirect them all away. Please note that while this is a feature that is actively maintained, it is known to break several plugins, and should for that reason be the first feature you disable when you encounter issues after installing this plugin.
nl: Mensen maken soms fouten in de links naar jou, of er worden soms ongewenste parameters toegevoegd aan het eind van de URLs. Dit zorgt ervoor dat je ze allemaal goed kunt doorsturen. Let erop dat, hoewel deze instelling actief wordt bijgehouden, het bekend is dat hij plugins kan 'breken' en dit moet daarom de eerste instelling zijn die je uitzet als je problemen tegenkomt nadat je deze plugin hebt geïnstalleerd.

en: Performance Improvements
nl: Snelheidsverbeteringen

en: Person
nl: Persoon

en: Pick the main keyword or keyphrase that this post/page is about.<br/><br/>Read %sthis post%s for more info.
nl: Kies hoofd-zoekwoord of -frase uit waar dit bericht/deze pagina over gaat. <br/><br/>Lees %sdit bericht%s voor meer info.

en: Pinterest Rich Pins Validator
nl: Pinterest rich pins validator

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the Open Graph checkbox on the Facebook tab checked if you want to optimize your site for Pinterest.
nl: Pinterest maakt gebruik van Open Graph metadata, net als Facebook. Hou Open Graph aangevinkt op het Facebook tabblad, wanneer je je site wilt optimaliseren voor Pinterest, 

en: Pinterest verification
nl: Pinterest verificatie

en: Please check the appropriate box below if there's a post type that you do <strong>NOT</strong> want to include in your sitemap:
nl: Hieronder het bijpassende vak selecteren van de berichttypes die je <strong>NIET</strong> in de sitemap wilt hebben staan:

en: Please check the appropriate box below if there's a taxonomy that you do <strong>NOT</strong> want to include in your sitemap:
nl: Hieronder het juiste vak selecteren als er een taxonomie is die je <strong>NIET</strong> wilt invoegen in de sitemap:

en: Please check the appropriate box below if there's a user role that you do <strong>NOT</strong> want to include in your sitemap:
nl: Vink het bijpassende vak hieronder aan als er een gebruikersrol is die <strong>NIET</strong> in de sitemap opgenomen moet worden:

en: Please create a page title.
nl: Geef een paginatitel op.

en: Please enter a license key in the field below first.
nl: Voer eerst een licentiesleutel in het onderstaande veld in.

en: Please enter the maximum number of entries per sitemap page (defaults to %s, you might want to lower this to prevent memory issues on some installs):
nl: Geef het maximale aantal URL's per regel in de sitemap op (standaardwaarde is: %s. Om geheugenproblemen te voorkomen, is het bij servers met beperkt geheugen aan te raden dit aantal te verlagen):

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
nl: Een geldig berichttype voor taxonomie "%s" selecteren

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
nl: Een geldige taxonomie selecteren voor berichttype "%s"

en: Poor
nl: Matig

en: Post Status
nl: Berichtstatus

en: Post Type
nl: Berichttype

en: Post Types
nl: Berichttypes

en: Post doesn't exist.
nl: Dit bericht bestaat niet.

en: Post has an invalid Post Type: %s.
nl: Bericht heeft een ongeldige berichttype: %s.

en: Post is set to noindex.
nl: Bericht is ingesteld op noindex.

en: Post type archive to show in breadcrumbs for:
nl: Berichttype-archief om in de kruimelpad te laten zien voor:

en: Posts
nl: Berichten

en: Prefix for Archive breadcrumbs
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad-archief

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad op de zoekpagina

en: Prefix for the breadcrumb path
nl: Voorvoegsel voor de kruimelpad

en: Premium Support
nl: Premium-ondersteuning

en: Prevent cleaning out Google Analytics Campaign & Google AdWords Parameters.
nl: Voorkom het opruimen van Google Analytics campagne & Google AdWords parameters.

en: Prevent cleaning out Google Site Search URL's.
nl: De verwijdering uit 'Google Site Search'URL's voorkomen.

en: Prevents search engines from using the DMOZ description for pages from this site in the search results.
nl: Voorkomt dat zoekmachines de DMOZ-omschrijving gebruiken in de zoekresultaten voor pagina's van deze site.

en: Prevents search engines from using the Yahoo! directory description for pages from this site in the search results.
nl: Voorkomt dat zoekmachines de Yahoo! directory description gebruikt in de zoekresultaten voor pagina's van deze site.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nl: Voorbeeld &#8220;%s&#8221;

en: Previous
nl: Vorige

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new blogs.
nl: Privacygevoelige (FB-beheerders e.d.), thema-specifieke (titelherschrijving) en een paar erg site-specifieke instellingen zullen niet in nieuwe blogs geïmporteerd worden.

en: Project Lead
nl: Projectleider

en: Project Leaders
nl: Projectleiders

en: Publication date
nl: Publicatiedatum

en: QA & Translations Manager
nl: Kwaliteit & vertalingen manager

en: RSS Footer options imported successfully.
nl: RSS Footer opties succesvol geïmporteerd.

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
nl: Een betere lokale score krijgen en op Google Maps, zonder enige moeite.

en: Re-check theme.
nl: Thema opnieuw controleren.

en: Ready for Google’s Knowledge Graph
nl: Klaar voor Google's kenniskaarten

en: Redirect attachment URL's to parent post URL.
nl: Stuur bijlage-URL's door naar bovenliggende bericht-URL.

en: Redirect ugly URL's to clean permalinks. (Not recommended in many cases!)
nl: Stuur lelijke URL's door naar mooie permalinks (niet aanbevolen in veel gevallen)

en: Register now &raquo;
nl: Nu registeren &raquo;

en: Remove Blog page from Breadcrumbs
nl: De blog-pagina uit het kruimelpad verwijderen

en: Remove stop words from slugs.
nl: Stopwoorden uit de 'slugs' verwijderen.

en: Remove the <code>?replytocom</code> variables.
nl: Verwijder de <code>?replytocom</code> variabelen.

en: Remove these ads?
nl: Deze advertenties verwijderen?

en: Removed hardcoded meta description.
nl: Hardgecodeerde meta-beschrijving verwijderen.

en: Replaced with a custom taxonomies description
nl: Aangepaste taxonomie-omschrijving vervangen

en: Replaced with a posts custom field value
nl: Vervangen door de aangepaste veldwaarde van een bericht

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
nl: Vervangen door de aangepaste taxonomieën van een bericht, door komma's gescheiden.

en: Replaced with the category description
nl: Door de categorie-omschrijving vervangen 

en: Replaced with the current date
nl: Door huidige datum vervangen

en: Replaced with the current day
nl: Vervangen door de huidige dag

en: Replaced with the current month
nl: Door de huidige maand vervangen

en: Replaced with the current page number
nl: Door het huidige paginanummer vervangen

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
nl: Vervangen door het huidige paginanummer met  context (bv pagina 2 van 8)

en: Replaced with the current page total
nl: Door het huidige paginatotaal vervangen

en: Replaced with the current search phrase
nl: Door de huidige zoekzin vervangen

en: Replaced with the current tag/tags
nl: Vervangen door de huidige tag/tags

en: Replaced with the current time
nl: Vervangen door de huidige tijd

en: Replaced with the current year
nl: Door het huidige jaar vervangen

en: Replaced with the date of the post/page
nl: Vervangen door de datum van het bericht of de pagina

en: Replaced with the post categories (comma separated)
nl: Vervangen door de bericht-categorieën (door komma's gescheiden)

en: Replaced with the post type plural label
nl: Vervangen door het berichttype-meervoudlabel

en: Replaced with the post type single label
nl: Vervangen door enkelvoudige label van het berichttype

en: Replaced with the post/page ID
nl: Door de bericht / pagina-ID vervangen 

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
nl: Vervangen door de 'Biografie-informatie' van de bericht/pagina-auteur

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
nl: Door de 'nicename' van de auteur van bericht/pagina vervangen 

en: Replaced with the post/page author's userid
nl: Door het gebruikers-ID van de auteur van bericht/pagina vervangen

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
nl: Vervangen door de bericht/pagina-samenvatting (of automatisch gegenereerd als deze niet bestaat)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
nl: Vervangen door de bericht/pagina-samenvatting (niet automatisch gegenereerd)

en: Replaced with the post/page modified time
nl: Door de aangepast tijd van bericht/pagina vervangen 

en: Replaced with the posts focus keyword
nl: Vervangen met het bericht focus sleutelwoord

en: Replaced with the slug which caused the 404
nl: De slug vervangen die een 404 veroorzaakt

en: Replaced with the tag description
nl: Door de tag-omschrijving vervangen 

en: Replaced with the term description
nl: Door de tag-omschrijving vervangen 

en: Replaced with the term name
nl: Vervangen door de tag-naam

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
nl: Vervangen door de titel van de bovenliggende pagina van de huidige pagina.

en: Replaced with the title of the post/page
nl: Vervangen door de titel van het bericht of de pagina

en: Request error: "%s" (%scommon license notices%s)
nl: Verzoekfout: "%s" (%scommon licentie-opmerkingen%s)

en: Reset Default Settings
nl: Naar standaardinstellingen terugzetten

en: Restore Default Settings
nl: Standaardinstellingen terugzetten

en: Restore site to default settings
nl: Pagina terugzetten naar standaard instellingen

en: Restore site to defaults
nl: Pagina standaard instellingen terugzetten

en: Robots-Meta has been deactivated
nl: Robots-Meta is gedeactiveerd

en: SEO Description
nl: SEO omschrijving

en: SEO Issue:
nl: SEO-probleem:

en: SEO Settings
nl: SEO-instellingen

en: SEO Title
nl: SEO titel

en: SEO: Bad
nl: SEO: Slecht

en: SEO: Good
nl: SEO: Goed

en: SEO: No Focus Keyword
nl: SEO: Geen focus-trefwoord

en: SEO: Poor
nl: SEO: Matig

en: SEO: Post Noindexed
nl: SEO: Bericht niet geïndexeerd

en: Save MultiSite Settings
nl: MultiSite instellingen opslaan

en: Save changes to .htaccess
nl: .htaccess wijzigingen opslaan

en: Save changes to Robots.txt
nl: Veranderingen in robots.txt opslaan

en: Save your settings to activate XML Sitemaps.
nl: Instellingen bewaren om XML Sitemaps te activeren.

en: Seamlessly integrate WooCommerce with WordPress SEO and get extra features!
nl: Naadloze integratie en extra instellingen met WooCommerce voor WordPress SEO!

en: Search for "%s"
nl: Zoek naar "%s"

en: Search pages
nl: Zoekpagina's

en: Security
nl: Beveiliging

en: Separator between breadcrumbs
nl: Scheidingsteken tussen kruimels

en: Setting "%s" is no longer used and has been discarded.
nl: Instelling "%s" is niet langer in gebruik en is verwijderd.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings Updated.
nl: Instellingen bijgewerkt.

en: Settings could not be imported:
nl: Instellingen konden niet geïmporteerd worden:

en: Settings successfully imported.
nl: De instellingen zijn succesvol geïmporteerd.

en: Several settings were moved to the %1$sAdvanced page%2$s, the bulk editor, file editor and import & export tools were all moved to the %3$sTools page%2$s.
nl: Verscheidene instellingen zijn verplaatst naar de %1$sGeavanceerde pagina%2$s, terwijl de bulk-bewerker en importeer- en exporteertools allemaal verplaatst zijn naar de %3$sTools-pagina%2$s.

en: Should this page be in the XML Sitemap at all times, regardless of Robots Meta settings?
nl: Moet deze pagina te allen tijden in de XML Sitemap voorkomen, ongeacht de Robots Meta instellingen?

en: Show date in snippet preview?
nl: Datum weergeven in snippet voorbeeld?

en: Simplified Admin Menus
nl: Vereenvoudigde instellingen menu's

en: Site Admins (default)
nl: Sitebeheerders (standaard)

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Site-wide default: %s
nl: Site-brede standaard: %s

en: Sitemap Priority
nl: Sitemap-prioriteit

en: Sitewide <code>meta</code> settings
nl: <code>meta</code>-instellingen voor de hele site

en: Sitewide settings
nl: instellingen voor de hele website

en: Snippet Preview
nl: Snippet voorbeeld

en: So remember: If you change the %sattachment redirection setting%s in the future, the below settings will take effect for *all* media items.
nl: Onthoud: Als de %sattachment-doorstuurinstellingen%s in de toekomst veranderen, zullen de instellingen hieronder effect hebben op *alle* media-items

en: So, we&#8217;ve come to the end of the tour. If you like the plugin, please %srate it 5 stars on WordPress.org%s!
nl: We zijn aan het eind van de rondleiding gekomen. Als de plugin bevalt, %sgeef de plugin een 5 sterren beoordeling op WordPress.org%s!

en: Social
nl: Sociaal

en: Social settings
nl: Sociale media-instellingen

en: Some files could not be removed. Please remove them via FTP.
nl: Sommige bestanden konden niet worden verwijderd. Verwijder deze via FTP.

en: Special Pages
nl: Speciale pagina's

en: Start Tour
nl: Rondleiding starten

en: Strip the category base (usually <code>/category/</code>) from the category URL.
nl: De categoriebasis (normaal <code>/category/</code>) uit de categorie-URL verwijderen.

en: Subscribe
nl: Aanmelden

en: Subscribe to our Newsletter
nl: Inschrijven voor onze nieuwsbrief

en: Successfully added %s as a Facebook Admin!
nl: Gebruikers %s is met succes als Facebook-beheerder toegevoegd.

en: Successfully cleared all Facebook Data
nl: Alle Facebook-data succesvol opgeschoond

en: Successfully removed admin %s
nl: Beheerder %s succesvol verwijderd

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Summary with large image
nl: Samenvatting met grote afbeelding

en: Super Admins only
nl: Alleen superbeheerders

en: Symbols are shown in the size they'll appear in in search results.
nl: Symbolen worden weergegeven met de grootte waarin ze verschijnen in de zoekresultaten.

en: Tab: Security
nl: Tabblad: Beveiliging

en: Tab: Webmaster Tools
nl: Tabblad: Webmaster-tools

en: Tab: Your Info / Company Info
nl: Tabblad: Jouw/bedrijfs-informatie

en: Take note:
nl: Notitie maken:

en: Take this tour to quickly learn about the use of this plugin.
nl: Neem deze rondleiding om snel wegwijs te worden in het gebruik van deze plugin.

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for:
nl: Taxonomie om in de kruimelpad te laten zien voor:

en: Template explanation
nl: Sjabloonuitleg

en: Templates and settings
nl: Sjablonen en instellingen

en: Thank you for updating WordPress SEO by Yoast!
nl: Bedankt voor het bijwerken van WordPress SEO van Yoast!

en: Thank you for using our plugin and good luck with your SEO!<br/><br/>Best,<br/>Team Yoast - %1$sYoast.com%2$s
nl: Bedankt dat je onze plugin gebruikt en veel succes met jouw SEO!<br/><br/>Vriendelijke groeten,<br/>Team Yoast - %1$sYoast.com%2$s

en: The <code>meta</code> description will be limited to %s chars%s, %s chars left.
nl: De <code>meta</code>-omschrijving is gelimiteerd tot %s chars%s, nog %s tekens over.

en: The Breadcrumbs title is used in the breadcrumbs where this %s appears.
nl: De kruimelpad-titel wordt gebruikt in het kruimelpad waar deze %s voorkomt.

en: The SEO description is used for the meta description on the archive page for this term.
nl: De SEO omschrijving wordt gebruikt voor de meta omschrijving op de archiefpagina voor deze term.

en: The SEO title defaults to what is generated based on this sites title template for this posttype.
nl: De standaard SEO titel is gebaseerd op het site titel-sjabloon voor dit berichttype.

en: The SEO title is used on the archive page for this term.
nl: De SEO titel wordt gebruikt op de archief pagina voor deze uitdrukking.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
nl: De extensie Standaard-PHP-bibliotheek (SPL) lijkt niet beschikbaar. Vraag de hostingprovider deze te activeren.

en: The URL that this page should redirect to.
nl: De URL waar deze pagina naar moet doorsturen.

en: The available space is shorter than the usual 155 characters because Google will also include the publication date in the snippet.
nl: De beschikbare ruimte is korter dan de gebruikelijke 155 tekens omdat Google zelf graag nog de datum van publicatie wil toevoegen.

en: The canonical URL that this page should point to, leave empty to default to permalink. %sCross domain canonical%s supported too.
nl: De canonieke URL waar deze pagina naar moet verwijzen; laat deze leeg om naar de eigen permalink te verwijzen. %sCross domain canonical%s wordt ook ondersteund.

en: The canonical link is shown on the archive page for this term.
nl: De canonieke link wordt getoond op de archiefpagina van deze uitdrukking.

en: The copy scores %s in the %s test, which is considered %s to read. %s
nl: De inhoud scoort %s in de %s-test, wat beschouwd wordt als %s om te lezen. %s

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
nl: De standaard bloginstellingen moeten het numerieke blog id hebben van het blog dat je als standaard wilt gebruiken.

en: The default card type to use
nl: Het standaard 'card type' om te gebruiken.

en: The filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
nl: De filter-extensie is niet beschikbaar. Vraag je webhost om deze aan te zetten.

en: The first tab will show you site-wide settings for titles, normally you'll only need to change the Title Separator.
nl: Het eerste tabblad toont de site-brede instellingen voor titels; gewoonlijk hoef je alleen het titel-scheidingsteken te veranderen.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
nl: De eerste echte alles-in-één SEO-oplossing voor WordPress, inclusief analyse per pagina, XML-sitemaps en veel meer.

en: The following file(s) is/are blocking your XML sitemaps from working properly:
nl: Het/de volgende bestand(en) zorgt/zorgen ervoor dat de XML-sitemaps niet goed werkt/werken:

en: The frontpage settings allow you to set meta-data for your homepage, whereas the default settings allow you to set a fallback for all posts/pages without images.
nl: De voorpagina-instellingen geven de mogelijkheid meta-gegevens voor de homepage in te stellen. De standaardinstellingen verzorgen een terugvalmogelijkheid voor berichten/pagina's zonder afbeeldingen.

en: The images on this page are missing alt tags.
nl: De afbeeldingen op deze pagina missen alt-tags.

en: The images on this page contain alt tags with the target keyword / phrase.
nl: De afbeeldingen op deze pagina bevatten alt-tags met het trefwoord.

en: The images on this page do not have alt tags containing your keyword / phrase.
nl: De afbeeldingen op deze pagina bevatten geen alt-tags met het trefwoord.

en: The keyword / phrase %s does not appear in the page title.
nl: Het trefwoord %s komt niet voor in de paginatitel.

en: The keyword / phrase appears in the URL for this page.
nl: Het trefwoord/trefwoorden-zin komt voor in de URL van deze pagina.

en: The keyword / phrase does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one!
nl: Het trefwoord komt niet voor in de URL van deze pagina. Wanneer je de URL zou aanpassen, vergeet dan geen 301 redirect van de oude URL naar de nieuwe!

en: The keyword appears in the first paragraph of the copy.
nl: Het sleutelwoord komt voor in de eerste alinea van het bericht.

en: The keyword density is %s%%, which is a bit low, the keyword was found %s times.
nl: De trefwoord-dichtheid is %s%%, wat aan de lage kant is. Het trefwoord is %s keer gevonden.

en: The keyword density is %s%%, which is great, the keyword was found %s times.
nl: De trefwoord-dichtheid is %s%%, wat goed is. Het trefwoord is %s keer gevonden.

en: The keyword density is %s%%, which is over the advised 4.5%% maximum, the keyword was found %s times.
nl: De trefwoorden-dichtheid is %s%%, wat meer is dan het geadviseerde maximum van 4.5%%, het trefwoord is %s keer gevonden. 

en: The keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately.
nl: Het sleutelwoord komt niet voor in de eerste alinea van het bericht. Zorg dat het onderwerp direct duidelijk is.

en: The keyword for this page contains one or more %sstop words%s, consider removing them. Found '%s'.
nl: Het trefwoord voor deze pagina bevat één of meer %sstop-woorden%s, overweeg ze te verwijderen. Gevonden '%s'.

en: The meta description contains the primary keyword / phrase.
nl: De meta-omschrijving bevat de belangrijkste trefwoorden.

en: The meta description is often shown as the black text under the title in a search result. For this to work it has to contain the keyword that was searched for.<br/><br/>Read %sthis post%s for more info.
nl: De meta-omschrijving wordt vaak weergegeven als zwarte tekst onder de titel van een zoekresultaat. Om dit te laten werken moet deze het trefwoord bevatten waarnaar gezocht werd. <br/><br/>Lees %sdit bericht%s voor meer info.

en: The meta description is under 120 characters, however up to %s characters are available. %s
nl: De meta-omschrijving is minder dan 120 tekens, hoewel er tot %s tekens beschikbaar zijn. %s

en: The old data of the imported plugin was deleted successfully.
nl: De oude data van de geïmporteerde plugin is succesvol verwijderd.

en: The page title contains %d characters, which is less than the recommended minimum of 40 characters. Use the space to add keyword variations or create compelling call-to-action copy.
nl: De paginatitel bevat %d tekens, wat minder is dan het aanbevolen minimum van 40 tekens. Neem de ruimte om trefwoord-variaties toe te voegen of schrijf een aantrekkelijke call-to-action-titel.

en: The page title contains %d characters, which is more than the viewable limit of 70 characters; some words will not be visible to users in your listing.
nl: De paginatitel bevat %d tekens, wat meer is dan de limiet van 70 tekens die getoond worden; sommige woorden zullen niet zichtbaar zijn in de zoekresultaten.

en: The page title contains keyword / phrase, at the beginning which is considered to improve rankings.
nl: De paginatitel bevat een trefwoord aan het begin, wat de rankings ten goede komt.

en: The page title contains keyword / phrase, but it does not appear at the beginning; try and move it to the beginning.
nl: De paginatitel bevat een trefwoord, maar deze staat niet aan het begin; probeer deze naar voren te verplaatsen.

en: The page title is more than 40 characters and less than the recommended 70 character limit.
nl: De paginatitel bevat meer dan 40 tekens en is korter dan de aanbevolen limiet van 70 tekens. 

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
nl: De plugin All-in-One-SEO is gedetecteerd. Wil je de %sinstellingen importeren%s?

en: The plugin Robots-Meta has been detected. Do you want to %simport its settings%s.
nl: De plugin Robots-Meta is gevonden. Wil je de %sinstellingen importeren%s?

en: The post %s appeared first on %s.
nl: Het bericht %s verscheen eerst op %s.

en: The powerful functions of WordPress SEO can be extended with %1$sYoast premium plugins%2$s. These premium plugins require the installation of WordPress SEO or WordPress SEO Premium and add specific functionality. You can read all about the Yoast Premium Plugins %1$shere%2$s.
nl: De krachtige functies van WordPress SEO kunnen worden uitgebreid met %1$sYoast premium plugins%2$s. Deze premium plugins vereisen installatie van WordPress SEO of WordPress SEO Premium en voegen specifieke functies toe. %1$sLees hier%2$s alles over de Yoast Premium Plugins.

en: The premium version of WordPress SEO with more features & support.
nl: The premium versie van WordPress SEO met meer instellingen & ondersteuning.

en: The priority given to this page in the XML sitemap.
nl: De prioriteit die gegeven wordt aan deze pagina in de XML sitemap.

en: The separator defined in your theme's <code>wp_title()</code> tag.
nl: Het scheidingsteken dat is ingesteld in de <code>wp_title()</code>-tag van het thema.

en: The site's name
nl: De naam van de website

en: The site's tag line / description
nl: De tagregel/beschrijving van de site

en: The slug for this page contains one or more <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Stop_words">stop words</a>, consider removing them.
nl: De slug van deze pagina bevat een of meerdere <a href="http://nl.wikipedia.org/wiki/Stopwoord_%28taalkunde%29">stopwoorden</a>, overweeg ze te verwijderen.

en: The slug for this page is a bit long, consider shortening it.
nl: De slug van deze pagina is wat lang, overweeg om deze in te korten.

en: The specified meta description is over %s characters, reducing it will ensure the entire description is visible. %s
nl: De opgegeven meta-omschrijving bevat meer dan %s tekens, kort hem in om er zeker van te zijn dat de hele omschrijving zichtbaar zal zijn. %s

en: The templates are built using variables. You can find all these variables in the help tab (in the top-right corner of the page). The settings allow you to set specific behavior for the post types.
nl: De sjablonen zijn gebouwd op basis van variabelen. Deze variabelen zijn te vinden op het hulp-tabblad (rechtsboven op deze pagina). Deze instellingen geven de mogelijkheid specifiek gedrag per berichttype in te stellen.

en: The title &amp; metas settings for WordPress SEO are made up of variables that are replaced by specific values from the page when the page is displayed. The tabs on the left explain the available variables.
nl: De titel- & amp; meta-instellingen voor WordPress SEO bestaan uit variabelen die worden vervangen door specifieke waarden voor de pagina die wordt weergegeven. De beschikbare variabelen worden op het tabblad aan de linkerkant uitgelegd.

en: Theme License
nl: Themalicentie

en: There are %d words contained in the body copy, this is below the %d word recommended minimum. Add more useful content on this topic for readers.
nl: Er zijn %d woorden in de body tekst, dit is minder dan de %d aangeraden minimum hoeveelheid. Voeg meer tekst met toegevoegde waarde voor je lezers toe.

en: There are %d words contained in the body copy, this is more than the %d word recommended minimum.
nl: Er zijn %d woorden in de body tekst, dit is meer dan de %d aangeraden minimumhoeveelheid.

en: There are %d words contained in the body copy, this is slightly below the %d word recommended minimum, add a bit more copy.
nl: Er zijn %d woorden in de bodytekst, dit is minder dan de aangeraden minimumhoeveelheid %d. Graag wat extra tekst toevoegen.

en: There are %d words contained in the body copy. This is far too low and should be increased.
nl: De paginainhoud bevat %d woorden. Dit is absoluut te weinig en zou moeten worden verhoogd.

en: There&#8217;s more to learn about WordPress &amp; SEO than just using this plugin. A great start is our article %1$sthe definitive guide to WordPress SEO%2$s.
nl: Er is meer te leren over WordPress &amp; SEO dan simpelweg deze plugin te gebruiken. Een goede start is het artikel %1$sthe definitive guide to WordPress SEO%2$s van Yoast.

en: These are the General settings for WordPress SEO, here you can restart this tour or revert the WP SEO settings to default.
nl: Dit zijn de algemene instellingen voor WordPress SEO, hier kan je de rondleiding opnieuw beginnen of de instellingen terugzetten naar standaard.

en: These are the title, description and image used in the Open Graph meta tags on the front page of your site.
nl: Dit zijn de titel, beschrijving en afbeelding die gebruikt worden in de 'Open Graph'-metatags op de voorpagina van de site.

en: These pages will be noindex, followed by default, so they will never show up in search results.
nl: Deze pagina's worden niet geïndexeerd, dus zullen ze nooit in de zoekresultaten verschijnen.

en: This %s follows the indexation rules set under Metas and Titles, you can override it here.
nl: Dit %s volgt de indexeringsregels zoals ze zijn ingesteld onder Meta's & titels; je kunt het hier overschrijven.

en: This data is shown as metadata in your site. It is intended to appear in Google's Knowledge Graph. You can be either a company, or a person, choose either:
nl: Deze gegevens worden als metadata getoond in jouw site. Ze zijn bedoeld om te verschijnen in Google's kenniskaarten. Je kunt een bedrijf of een persoon zijn. Kies er één:

en: This export includes taxonomy metadata
nl: Deze export bevat taxonomie metadata

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
nl: Deze instelling wordt gebruikt om automatisch content aan je RSS toe te voegen. Specifieker: het is om links terug naar je website en website-berichten toe te voegen. Hierdoor zullen 'domme' scrapers automatisch deze links ook toevoegen en zullen zoekmachines jou identificeren als de originele bron van de berichtinhoud.

en: This helps you to create cleaner URLs by automatically removing the stopwords from them.
nl: Dit helpt om betere URL's te creëren door automatisch de stopwoorden te verwijderen.

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
nl: Deze afbeelding wordt gebruikt als het bericht of de pagina geen afbeeldingen bevat.

en: This is a rendering of what this post might look like in Google's search results.<br/><br/>Read %sthis post%s for more info.
nl: Dit is een weergave van hoe dit bericht eruit zou kunnen zien in de Google-zoekresultaten.<br/><br/> Lees %sthis post%s voor meer info.

en: This is a settings export file for the WordPress SEO plugin by Yoast.com
nl: Dit is een exportbestand van de instellingen voor de WordPress SEO plugin van Yoast.com

en: This is where you set the titles and meta-information for all your post types, taxonomies, archives, special pages and for your homepage. The page is divided into different tabs. Make sure you check &#8217;em all out!
nl: Dit is de plek waar de titel- en meta-informatie ingesteld kan worden voor alle berichttypes, taxonomieën, archieven, speciale pagina's en voor de homepage. De pagina is verdeeld in verschillende tabbladen. Zorg ervoor dat je ze allemaal naloopt!

en: This is where you would enter the license keys for one of our premium plugins, should you activate one.
nl: Dit is de plek waar je de licentiesleutel voor één van onze premium-plugins kan invoeren om deze te activeren.

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
nl: Dit moet een bestaand blog zijn. Blog %s bestaat niet of is gemarkeerd als verwijderd.

en: This page has %s nofollowed link(s) and %s normal outbound link(s).
nl: Deze pagina heeft %s nofollow link(s) en %s normale uitgaande link(s).

en: This page has %s outbound link(s), all nofollowed.
nl: Deze pagina heeft %s uitgaande link(s), allemaal van het type nofollow.

en: This page has %s outbound link(s).
nl: Deze pagina heeft %s uitgaande link(s).

en: This plugin adds XML sitemaps to your site. The sitemaps are automatically updated when you publish a new post, page or custom post and Google and Bing will be automatically notified.
nl: Deze plugin voegt XML sitemaps toe aan je site. De sitemaps worden automatisch bijgewerkt na het publiceren van een nieuw bericht, pagina of aangepast bericht. Google en Bing worden hiervan automatisch op de hoogte gebracht.

en: This prevents threaded replies from working when the user has JavaScript disabled, but on a large site can mean a <em>huge</em> improvement in crawl efficiency for search engines when you have a lot of comments.
nl: Dit voorkomt dat reageren op reacties werkt als de gebruiker JavaScript heeft uitgeschakeld, maar op een grote website kan dit een <em>enorme</em> verbetering zijn voor de 'doorzoekbaarheid' voor zoekmachines als je veel reacties hebt.

en: This release has made the code of WordPress SEO by Yoast that runs on the frontend of your site approximately 30% faster.
nl: Deze release heeft ervoor gezorgd dat de code van WordPress SEO van Yoast die wordt gebruikt op de frontpage ongeveer 30% sneller is.

en: This site has not been activated properly on yoast.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
nl: Deze site is niet netjes geactiveerd op yoast.com en kan daarom niet controleren op toekomstige updates. Activeer de site met een geldige licentiesleutel.

en: This tab allows you to add specific post meta data for Google+. And if you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your %1$sGoogle+%2$s page&#8217;s about page.
nl: Dit tabblad geeft de mogelijkheid om specifieke bericht-metadata voor Google+ toe te voegen. Als je een Google+-pagina hebt voor je bedrijf, voeg de URL dan hier toe en laat deze verwijzen naar de %1$sGoogle+%2$s-'Over mij'-pagina.

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
nl: Dit tool stelt je in staat snel belangrijke bestanden van de SEO te veranderen, zoals robots.txt en (als deze er is het) .htaccess-bestand.

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
nl: Deze tool stelt je in staat snel titels en omschrijvingen van berichten en pagina's te veranderen zonder dat je voor elke pagina naar de editor hoeft te gaan.

en: Title
nl: Titel

en: Title &amp; Metas settings
nl: Titel &amp; meta-instellingen

en: Title Separator
nl: Scheidingsteken in de titel

en: Title display in Google is limited to a fixed width, yours is too long.
nl: De titelweergave in Google is beperkt tot een vaste lengte, deze is te lang.

en: Title optimization
nl: Titel-optimalisatie

en: Title template
nl: Titelsjabloon

en: Title to use for Author page
nl: Titel voor de auteurspagina

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
nl: Titels die voor deze pagina gebruikt worden in het kruimelpad

en: Titles &amp; Metas
nl: Titels &amp; meta's

en: To %1$sverify your site with Pinterest%2$s, add the meta tag here
nl: Om je %1$ssite te valideren met Pinterest%2$s voer je de meta-tag hier in

en: To enjoy all the benefits of the page analysis feature, you'll need to (get your host to) install it.
nl: Om de pagina-analysefuctie optimaal te kunnen gebruiken, moet je deze (door de host laten) installeren.

en: To inform Google about your social profiles, we need to know their URLs.
nl: Om Google over jouw sociale profielen te informeren, moeten we hun URL's weten.

en: To maintain a plugin as big as WordPress SEO, we need to know what we're dealing with: what kinds of other plugins our users are using, what themes, etc. Please allow us to track that data from your install. It will not track <em>any</em> user details, so your security and privacy are safe with us.
nl: Om een plugin zo groot als WordPress SEO te onderhouden, is het van belang dat we weten waar we mee omgaan: welke andere plugins en thema's gebruik je? Geef Yoast toestemming om data van de installatie te verzamelen. We verzamelen <em>geen</em> gebruikersdetails, dus de beveiliging en privacy zijn veilig bij ons.

en: To provide you with the best experience possible, we need your help. Please enable tracking to help us gather anonymous usage data.
nl: Om de plugingebruikers de best mogelijke ervaring te geven hebben wij jouw hulp nodig. Stel 'tracking' in om ons anonieme gebruikersdata te laten verzamelen.

en: To update this page analysis, save as draft or update and check this tab again
nl: Deze pagina als concept opslaan of bijwerken om de pagina-analyse (opnieuw) te bekijken. Controleer dan dit tabblad opnieuw.

en: Toggle license status
nl: Licentiestatus wisselen

en: Tools
nl: Extra

en: Translation of %s
nl: Vertaling van %s

en: Try to make shorter sentences to improve readability.
nl: Probeer kortere zinnen te maken om de leesbaarheid te verbeteren.

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability.
nl: Probeer kortere zinnen te maken, met minder moeilijke woorden om de leesbaarheid te verbeteren.

en: Twitter Galleries
nl: Twitter galerijen 

en: Twitter Username
nl: Twitter-gebruiksnaam

en: Twitter username (without @)
nl: Twitter-gebruikersnaam (zonder @)

en: Unchecking this box allows authors and editors to redirect posts, noindex them and do other things you might not want if you don't trust your authors.
nl: Uitvinken van dit selectievak laat auteurs en redacteuren berichten verplaatsen, noindex aanzetten en andere dingen doen die je misschien niet wilt als je de auteurs niet vertrouwt.

en: Unzipping failed - file settings.ini not found.
nl: Uitpakken mislukt - bestand settings.ini is niet gevonden.

en: Unzipping failed with error "%s".
nl: Het uitpakken (unzip) ging fout met de volgende foutmelding "%s".

en: Updated Robots.txt
nl: Robots.txt succesvol bijgewerkt

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
nl: Het bijwerken van dit thema zorgt ervoor dat alle aanpassingen verloren gaan. 'Annuleren' op te stoppen, 'OK' om te upgraden.

en: Upgrade to WordPress SEO Premium &raquo;
nl: Naar WordPress SEO Premium upgraden &raquo;

en: Upload Image
nl: Afbeelding uploaden

en: Upload failed.
nl: Uploaden mislukt.

en: Usage of this breadcrumbs feature is explained %1$shere%2$s. For the more code savvy, insert this in your theme:
nl: Het gebruik van de kruimelpad-functionaliteit wordt %1$shier uitgelegd%2$s. Voor slimmere code voeg het volgende toe aan je thema:

en: Use %s default (Currently: %s)
nl: Gebruik %s standaard (Nu: %s)

en: Use <code>meta</code> keywords tag?
nl: <code>Meta</code>-trefwoord-tag gebruiken?

en: Use Image
nl: Afbeelding gebruiken

en: User sitemap
nl: Gebruiker sitemap

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
nl: Door dit formulier te gebruiken kun je een site terugzetten naar de standaard SEO-instellingen.

en: View
nl: Bekijken

en: View &#8220;%s&#8221;
nl: &#8220;%s&#8221; bekijken

en: WP Page Title
nl: WP-paginatitel

en: Want to help us develop? Read our %1$scontribution guidelines%2$s!
nl: Wil je ons helpen te ontwikkelen? Lees de %1$sbijdrage richtlijnen%2$s!

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
nl: Waarschuwing: hoewel hier de meta-robots-instelling geregeld kan worden heeft dit geen zin, aangezien de hele site is op 'noindex' staat in de site-brede privacy-instellingen. Deze instellingen zullen geen effect hebben.

en: We suggest using %1$sFV Top Level Categories%2$s, if you insist on keeping this but do know that the feature is very error prone and not <em>that</em> important for your SEO.
nl: We raden aan om %1$sFV Top Level Categories%2$s te gebruiken als je dit wilt behouden, maar wees je ervan bewust dat deze eigenschap erg foutgevoelig is en <em>niet erg</em> belangrijk voor de SEO score.

en: We're always grateful for patches from non-regular contributors, this release, patches from the following people made it in:
nl: We zijn altijd dankbaar voor patches van niet-reguliere bijdragers. Deze release bevat patches van de volgende personen:

en: We’ve merged several menu items to make the most important settings stand out more.
nl: We hebben diverse menu onderdelen samengevoegd om de belangrijke instellingen beter naar voren te brengen.

en: What are XML sitemaps?
nl: Wat zijn XML sitemaps?

en: What does the plugin do with XML Sitemaps?
nl: Wat doet deze plugin met XML-sitemaps?

en: What’s New In %s
nl: Nieuw in %s

en: While most of the development team is at %1$sYoast%2$s in the Netherlands, WordPress SEO by Yoast is created by a worldwide team.
nl: Het grootste gedeelte van het ontwikkelteam  zit bij %1$sYoast%2$s in Nederland, maar WordPress SEO van Yoast wordt gemaakt door een wereldwijd team.

en: Who should have access to the WordPress SEO settings
nl: Wie moet toegang hebben tot de WordPress SEO-instellingen

en: Why Google won't display the right page title
nl: Waarom Google de juiste paginatitel niet wil tonen

en: With %1$sTwitter Cards%2$s, you can attach rich photos, videos and media experience to tweets that drive traffic to your website. Simply check the box, sign up for the service, and users who Tweet links to your content will have a &#8220;Card&#8221; added to the tweet that&#8217;s visible to all of their followers.
nl: Met %1$sTwitter Cards%2$s kunnen verrijkte foto's, video's en media aan een tweet worden gekoppeld, zodat er meer verkeer naar de site komt. Vink het vak aan, schrijf je in voor de service en gebruikers die links tweeten naar de inhoud krijgen een  &#8220;Card&#8221; bij de tweet die zichtbaar is voor al hun volgers.

en: WooThemes SEO framework settings &amp; data successfully imported.
nl: WooThemes SEO framework instellingen &amp; data succesvol geïmporteerd.

en: WordPress SEO Extensions
nl: WordPress SEO Extensies

en: WordPress SEO Premium
nl: WordPress SEO-Premium

en: WordPress SEO by Yoast
nl: WordPress SEO van Yoast

en: WordPress SEO by Yoast 2.0 helps you optimize your site by making you ready for Google's Knowledge Graph and simplifying the WordPress SEO by Yoast admin.
nl: WordPress SEO by Yoast 2.0 helpt je met het optimaliseren van je site door je klaar te maken voor Google's kenniskaarten. Daarnaast wordt een vereenvoudigde admin geïntroduceerd voor WordPress SEO by Yoast.

en: WordPress SEO by Yoast comes with some very powerful built-in tools:
nl: WordPress SEO van Yoast komt met vele krachtige ingebouwde extra's:

en: WordPress SEO by Yoast ships, at time of release, with 26 translations, of which 10 are complete. That's a huge improvement from last time, and we're improving every week. Join us at %1$stranslate.yoast.com%2$s!
nl: WordPress SEO van Yoast wordt verspreidt (op het moment van deze release) met 26 vertalingen waarvan er 10 volledig zijn. Dit is een grote verbetering sinds de laatste versie. We verbeteren nog iedere week. Help ons via %1$stranslate.yoast.com%2$s!

en: WordPress SEO has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
nl: WordPress SEO heeft automatisch vastgesteld of het de titels op je pagina's moet herschrijven. Als je denkt dat dat niet goed is en je weet wat je doet, dan kan je de instelling hier veranderen.

en: WordPress SEO settings
nl: WordPress SEO instellingen

en: XML Sitemaps
nl: XML sitemaps

en: Yandex Webmaster Tools
nl: Yandex-webmastertools

en: Yoast Breadcrumbs options could not be found
nl: Yoast broodkruimels-opties niet gevonden

en: Yoast Breadcrumbs options imported successfully.
nl: Yoast broodkruimels-opties succesvol geïmporteerd

en: Yoast WordPress SEO Settings
nl: Yoast WordPress SEO instellingen

en: You are not allowed to access this page.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze pagina te bekijken.

en: You can add the verification codes for the different Webmaster Tools programs here, we highly encourage you to check out both Google and Bing&#8217;s Webmaster Tools.
nl: Je kunt hier de verificatiecodes voor de verschillende webmaster-tool-programma's toevoegen. We raden je dringend aan de webmaster-tools van zowel Google als Bing na te gaan.

en: You can determine the title and description for the blog page by %sediting the blog page itself &raquo;%s
nl: Je kan de titel en beschrijving van de blogpagina instellen door %sde blogpagina zelf te bewerken &raquo;%s 

en: You can determine the title and description for the front page by %sediting the front page itself &raquo;%s
nl: Je kunt de titel en omschrijving voor de voorpagina instellen door %sde voorpagina zelf  te bewerken &raquo;%s

en: You can find your XML Sitemap here: %sXML Sitemap%s
nl: De XML-sitemap is hier te vinden: %sXML Sitemap%s

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools, if your site is already verified, you can just forget about these. Enter the verify meta values for:
nl: Je kunt de velden hieronder gebruiken om te verifiëren met de verschillende Webmaster-tools. Als de site al geverifieerd is kun je deze gewoon vergeten. Voer anders de 'verifieer-metawaarden' in voor:

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
nl: Je kunt de volgende variabelen in de inhoud gebruiken, ze worden vervangen door de waarde aan de rechterkant.

en: You can't edit %s that aren't yours.
nl: Je kunt geen %s bewerken die niet van jou zijn.

en: You can't edit %s.
nl: %s bewerken niet mogelijk.

en: You cannot create a robots.txt file.
nl: Niet mogelijk om een 'robots.txt'-bestand te creëren.

en: You cannot edit the .htaccess file.
nl: Je kan het .htaccess bestand niet bewerken.

en: You cannot edit the robots.txt file.
nl: Je kan het robots.txt bestand niet bewerken.

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
nl: De standaardvariabele-vervanging van de WP-SEO kan niet worden overschreven door het registreren van een nieuwe variabele met dezelfde naam. Gebruik in plaats daarvan het 'wpseo_replacements'-filter om de vervangingswaarde in te stellen.

en: You defined your license key using the %s PHP constant.
nl: De licentiesleutel is gedefinieerd in de PHP-constante %s.

en: You do <strong>not</strong> need to generate the XML sitemap, nor will it take up time to generate after publishing a post.
nl: Je hoeft de XML-sitemap <strong>niet</strong> te genereren, ook kost het geen tijd om hem te genereren als je een bericht plaatst.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages, it is highly recommended that you do. Consider setting your permalink structure to <strong>/%postname%/</strong>.
nl: De URL van de berichten en pagina's bevat niet de berichtnaam; het is ten zeerste aan te bevelen dat wel te doen. Overweeg de permalink-structuur aan te passen naar <strong>/%postname%/</strong>.

en: You don't have a robots.txt file, create one here:
nl: Je hebt geen 'robots.txt'-bestand. Hier één aanmaken:

en: You have an unlimited license.
nl: Je hebt een onbeperkte licentie.

en: You have not used your keyword / keyphrase in any subheading (such as an H2) in your copy.
nl: Je hebt geen trefwoord/trefwoorden-zin gebruikt in welke subkop (zoals een H2) dan ook in de tekst.

en: You have used %d/%d activations.
nl: Je hebt %d/%d activaties gebruikt.

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
nl: Het gebruik van HTML in de waarde is niet toegestaan.

en: You might have extra variables you want to prevent from cleaning out, add them here, comma separated.
nl: Het kan zijn dat je extra variabelen gebruikt die je niet opgeruimd wilt hebben; voeg ze hier toe, gescheiden door komma's.

en: You must %sgo to your Reading Settings%s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
nl: Ga naar %sInstellingen -> Lezen%s en haal het vinkje weg bij Zoekmachine zichtbaarheid.

en: You searched for
nl: Je zocht naar

en: You searched for %s
nl: Je zocht naar %s

en: You&#8217;ve just installed WordPress SEO by Yoast! Click &#8220;Start Tour&#8221; to view a quick introduction of this plugin&#8217;s core functionality.
nl: Zojuist is 'WordPress SEO' van Yoast geïnstalleerd. Klik op &#8220;Rondleiding starten&#8221; om een snelle introductie op de kernfunctionaliteit van deze plugin te zien.

en: You&#8217;ve just installed WordPress SEO by Yoast. Please helps us improve it by allowing us to gather anonymous usage stats so we know which configurations, plugins and themes to test with.
nl: Zojuist is WordPress SEO van Yoast geïnstalleerd. Help ons deze plugin te verbeteren door anonieme gebruiksstatistieken te versturen, zodat we weten met welke configuratie, plugins en thema's er getest moet worden.

en: You're linking to another page with the keyword you want this page to rank for, consider changing that if you truly want this page to rank.
nl: Je linkt naar een andere pagina met het trefwoord waarmee je deze pagina wil laten ranken. Overweeg dit aan te passen als je deze pagina echt wil ranken.

en: You're using WordPress in %1$s. While %2$s has been translated to %1$s for %3$d%%, it's not been shipped with the plugin yet. You can help! Register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
nl: Je maakt gebruik van WordPress in %1$s. Omdat %2$s vertaald is naar %1$s voor %3$d%% is het niet verstuurd met deze plugin. Jij kan helpen! Registreer je op %4$s om de vertaling compleet te maken tot %1$s!

en: You're using WordPress in a language we don't support yet. We'd love for %2$s to be translated in that language too, but unfortunately, it isn't right now. You can change that! Register at %4$s to help translate it!
nl: Je maakt gebruik van WordPress in een taal die wij nog niet ondersteunen. We zouden het fantastische vinden als %2$s vertaald wordt naar deze taal, maar helaas is dat nu niet het geval. Jij kan helpen! Registreer je op %4$s om te helpen met deze vertaling.

en: You've never used this focus keyword before, very good.
nl: Je hebt dit trefwoord nog nooit eerder gebruikt, heel goed.

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
nl: Je hebt het activatielimiet bereikt. je moet <a href="%s">je licentie upgraden</a> om het te gebruiken op deze site.

en: You've used this focus keyword %1$sonce before%2$s, be sure to make very clear which URL on your site is the most important for this keyword.
nl: Je hebt dit trefwoord %1$séén keer eerder%2$s gebruikt, zorg ervoor dat het heel duidelijk is welke URL op de website het belangrijkst is voor dit trefwoord.

en: You've used this focus keyword %3$s%4$d times before%2$s, it's probably a good idea to read %1$sthis post on cornerstone content%2$s and improve your keyword strategy.
nl: Je hebt dit trefwoord %3$s%4$d keer eerder gebruikt%2$s. Het is misschien een goed idee om %1$sdit bericht over goede inhoud%2$s te lezen om de trefwoorden-strategie te verbeteren.

en: Your %s license has been activated.
nl: Je %s licentie is geactiveerd.

en: Your %s license has been deactivated.
nl: Je %s licentie is gedeactiveerd.

en: Your %s license will expire on %s.
nl: De licentie %s zal verlopen op %s.

en: Your Info
nl: Jouw informatie

en: Your focus keyword was found in:
nl: Het focus-trefwoord is gevonden in:

en: Your hosting environment does not support PHP's %sDocument Object Model%s.
nl: Jouw hosting provider biedt geen ondersteuning voor PHP %sDocument Object Model%s.

en: Your keyphrase is over 10 words, a keyphrase should be shorter and there can be only one keyphrase.
nl: De zoekzin bestaat uit meer dan 10 woorden; de zin moet korter zijn en er kan maar één zin zijn.

en: Your license has expired. You must <a href="%s">extend your license</a> in order to use it again.
nl: Je licentie is verlopen. Je moet je <a href="%s">licentie vernieuwen</a> om deze weer te kunnen gebruiken.

en: Your name
nl: Jouw naam

en: Your theme contains a meta description, which blocks WordPress SEO from working properly, please delete the following line, or press fix it:
nl: Je thema bevat een meta-omschrijving waardoor WordPress SEO niet goed werkt. Verwijder de volgende zin of klik op 'Dit repareren':

en: Your theme contains a meta description, which blocks WordPress SEO from working properly. Please visit the %sSEO Dashboard%s to fix this.
nl: Het thema bevat een meta-omschrijving, die voorkomt dat de WordPress SEO goed werkt. Bezoek het %sSEO-dashboard%s om dit te repareren.

en: a,about,above,after,again,against,all,am,an,and,any,are,as,at,be,because,been,before,being,below,between,both,but,by,could,did,do,does,doing,down,during,each,few,for,from,further,had,has,have,having,he,he'd,he'll,he's,her,here,here's,hers,herself,him,himself,his,how,how's,i,i'd,i'll,i'm,i've,if,in,into,is,it,it's,its,itself,let's,me,more,most,my,myself,nor,of,on,once,only,or,other,ought,our,ours,ourselves,out,over,own,same,she,she'd,she'll,she's,should,so,some,such,than,that,that's,the,their,theirs,them,themselves,then,there,there's,these,they,they'd,they'll,they're,they've,this,those,through,to,too,under,until,up,very,was,we,we'd,we'll,we're,we've,were,what,what's,when,when's,where,where's,which,while,who,who's,whom,why,why's,with,would,you,you'd,you'll,you're,you've,your,yours,yourself,yourselves
nl: een,over,boven,na,achter,tegen,tegenover,allen,alle,ben,enkele,zijn,omdat,voordat,eronder,ertussen,tussen,beide,maar,door,kan,gedaan,doen,doe,beneden,gedurende,elke,weinig,voor,van,verder,had,hadden,heb,hebben,heeft,hij,zij,hem,haar,wij,ikzelf,mezelf,mijzelf,jijzelf,jezelf,jouzelf,uzelf,hemzelf,haarzelf,zichzelf,onszelf,julliezelf,gijzelf,hunzelf,wijzelf,hijzelf,jullie,mijn,m'n,jouw,je,uw,jouwe,uwe,zijn,z'n,d'r,zijne,hare,ons,onze,hunne,ik,jij,u,'k,ie,die,het,'t,ze,'m,'r,d'r,hen,hun,dit,dat,deze,die,de,dezelfde,hetzelfde,eenzelfde,tenminste,tenslotte,evengoed,teneinde,teveel,weleens,zolang,zonodig,degene,diegene,degenen,diegenen,zulke,zulken,zo'n,achter,achterin,onder,onderop,boven,bovenaan,erbovenop,bovenin,langs,van,der,den,bij,'t,in,'s,te,ten,ter,uit,vanden,enz,etc,niet,nabij,of,pas,tegen,vol,gedurende,verdere,ander,andere,wie,wat,waar,met,via,totdat,veel

en: archived
nl: gearchiveerd

en: difficult
nl: moeilijk

en: easy
nl: eenvoudig

en: fairly difficult
nl: redelijk moeilijk

en: fairly easy
nl: redelijk eenvoudig

en: mature
nl: volwassen

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>

en: public
nl: publiek

en: very difficult
nl: heel moeilijk

en: very easy
nl: heel eenvoudig
